می توان به تحقق آرزوی حضور یک یزدی در المپیک از رشته شمشیربازی امیدوار بود - نمایش محتوا - یزد بانو
Skip to Contentمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: حضور یک ورزشکار یزدی در المپیک آرزوی چندین ساله یزدی هاست که می توان به تحقق این آرزو با حمایت از رشته شمشیربازی امیدوار بود.

به گزارش یزدبانو به نقل ازاداره کل ورزش جوانان یزد؛ محمدعلی طالبی در مراسم تجلیل از مدال آوران یزدی مسابقات برون مرزی شمشیربازی ضمن تبریک موفقیت اخیر شمشیربازان یزدی در میادین مختلف گفت: ترجیح مان این بود که برای تقدیر و تجلیل از ورزشکاران و خانواده هایشان در منزلشان حضور پیدا کنیم که با توجه بحث زمان و اعزام ورزشکاران موجب شد تا این نشست برگزار شود و جای افتخار دارد که میزبان قهرمانان باشیم.
وی در ادامه افزود: جا دارد در ابتدا از حمایت ها و تلاش های مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، اعضاء هیات شمشیربازی استان و مربیان و زحمت کشان این رشته ورزشی که در کسب این موفقیت ها نقش داشتند. خواسته ها و نکته هایی که ارائه شده ، مطالباتی به حق است .  وقتی که شمشیربازی ورزش اول استان است و موفقیت های چشمگیری را کسب می کند، باید توجه بهتر و بیشتری هم در بحث ایجاد ریرساخت ها و هم در بحث حمایت از ورزشکاران و مربیان شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزدی با اشاره به اینکه تاکیدات زیادی از سوی بزرگان دینی برای توسعه و یادگیری رشته شمشیربازی شده است تصریح کرد: برای گسترش این رشته ورزشی همه باید تلاش کنند و درخواستم از اعضاء هیات و اداره کل ورزش و جوانان این است که پیشنهاد کاربردی خود را در خصوص حضور و کمک ادارات و نهادها و یا بخش خصوصی ارائه کنند تا بتوانیم در این بخش نیز گام هایی برداریم.
طالبی خاطرنشان کرد: در بحث زیرساخت ها نیز باید اقدامات اساسی انجام شود و با توجه به اینکه بحث اعتبارات ارزش افزوده را نیز داریم که می توان نسبت به سالهای گذشته در اعتبارات عمرانی بشود کمک بیشتری به ورزش کنند و باید ورزش شمشیربازی را در اولویت قرار دهند.
وی ادامه داد: مردم استان یزد چشم انتظار حضور ورزشکاری از این استان در المپیک هستند و می توان از رشته شمشیربازی خیلی راحت تر این آرزو را محقق کرد. بحث حضور در المپیک جدایی از موفقیت در این رقابت ها باعث افتخار است و در هر دوره از المپیک بحث عدم حضور یزدی ها مطرح می شود با توجه به اینکه در سالهای اخیر عملکرد خوبی در ورزش استان را شاهد بودیم ولی نبود ورزشکاران یزدی در بازی های المپیک زیبنده نام و جایگاه استان یزد نیست.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پایان گفت: موفقیت و افتخارآفرینی قهرمانان ورزشی استان در عرصه های مختلف سبب افتخار همه ما در مجموعه استان است و ضمن تبریک مجدد به شما قهرمانان مدال آور و خانواده هایتان و تشکر از زحمات مربیان و زحمتکشان این عرصه ، امیدوارم همچنان با پشتکار و اراده‌ای وصف ناپذیر، بیش از پیش شاهد دستیابی به جایگاه های بالاتر شما قهرمانان باشیم.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری