Skip to Content

جانشین رئیس سازمان بسیج اصناف کشور:

میدان امیرچقماق با بوی شهدا عطر آگین می شود/ اول دی ماه مردم یزد میزبان شهدای گمنام


نماینده تام الاختیار کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروی مسلح از تشیع و تدفین پیکر پاک هشت شهید گمنام در میدان امیرچقماق یزد خبر داد و اظهار داشت: عموم مردم دارالعباده همزمان در شب شهادت امام رضا«ع» با هشت شهید گمنام دفاع مقدس وداع می کنند.

به گزارش یزدبانو جانشین رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا از تشیع و تدفین پیکر پاک هشت شهید گمنام در میدان امیرچقماق یزد خبر داد و اظهار داشت: عموم مردم دارالعباده  همزمان در شب شهادت امام رضا«ع» با هشت شهید گمنام دفاع مقدس  وداع می کنند.


نماینده تام الاختیار کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروی مسلح افزود: مراسم وداع به شهیدان گمنام در جوار تربت پاک سومین شهید محراب و با حضور پور شور هیات مذهبی و عموم مردم شهید پرو به ویژه بسیحیان برگزار خواهد شد.

 

حسن پور تاکید کرد: این حرکت نمادین  بعد از تشیع  جنازه سه تن از شهدای گمنام در بازار تهران و تدفین آن در مجموعه تاریخی میدان ارگ تصمیم گرفته شد در تمامی استان ها توسط اصناف و بازاریان این حرکت ادامه پیدا کند.

 

رئیس کیمته تدفین شهدای گمنام در میدان امیر چقماق یزد خاطر نشان کرد: مردم دارالعباده یزد به ویژه اصناف و بازاریان طی دیدار حضوری با سردار باقر زاده خواستار این مهم در استان یزد شدند.


حسن پور در پایان گفت: هماهنگی های اولیه  در تدفین پیکر مطهر شهدا در شهر تاریخی اصفهان به عنوان سومین شهر بعد از تهران و یزد صورت گرفته است .
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری