Skip to Content

عضو کمیسیون شوراهای مجلس مطرح کرد


عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطرح شدن برخی مسائل پیرامون ایراد در ترجمه لایحه CFT گفت: موضوع ترجمه اشتباه CFT باید در مجلس مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش یزدبانو محمدرضا صباغیان در گفتگو با یزدرسا، با اشاره به مطرح‌شدن برخی ایرادات درزمینهٔ تصویب لایحه سی اف تی در مجلس شورای اسلامی، گفت: سی اف تی یک موضوع خیلی بحث‌برانگیزی بود و با نگاه‌های مختلفی دنبال می‌شد و تصویب اصل این لایحه محل بحث است.

وی افزود: اما علاوه بر این بر سر جزئیات آن و مسائلی مثل ترجمه آن‌هم بحث‌هایی وجود دارد که در این زمینه باید ایرادات مرتفع شود.

نماینده پنج شهرستان استان یزد در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: وقتی سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرده که ترجمه سی اف تی ایراد دارد، طبیعی است که باید این مسئله در مجلس موردبررسی قرار بگیرد.

صباغیان تصریح کرد: حتماً باید ایراداتی که شورای نگهبان به لایحه سی اف تی وارد کرده برطرف شود؛ چراکه طبیعتاً قانونی که تصویب می‌شود باید جامع و بدون نقص باشد.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی ادامه داد: لوایحی مثل سی اف تی و پالرمو خیلی بحث‌برانگیز هستند و البته یکی از مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد این است که گاهی این لوایح تحت‌الشعاع بحث‌های سیاسی قرار می‌گیرد.

وی در پایان گفت: این لوایح باید دقیق و خارج از مسائل سیاسی بررسی و ایرادات آن برطرف شود تا قانون منسجم‌تر و بهتری تصویب شود.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری