Skip to Content

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور در یزد:

مهمترین وظیفه زنان در درجه اول خانه داری و مادر بودن است


رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر گفت: ما زنان باید تمام توانمندی های خود را به کارگیریم به شرط آنکه به خانواده خود آسیب وارد نکنیم چون مهمترین وظیفه ما زنان در درجه اول خانه داری و مادر بودن است و زمانی یک زن موفق است که اول از همه همسرش از او راضی باشد و خانواده اش یک خانوداه متعالی باشد و بعد از آن خود را به جامعه برساند.

به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، در این نشست «رافع» رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور اظهار داشت: زنان شهرستانی خصوصا زنان کویری توانمند و اهل کار و تلاش هستند یعنی این انتظار همه زنان است که در جهت ارتقاء جایگاه مدیریتی خود یک اتفاق بزرگ صورت گیرد و به تنهایی خود دولت و دولت مردان نمی توانند این اتفاق را رقم بزنند .

وی ادامه داد: ما زنان به عنوان کسانی که در بدنه دولت و یا دستگاه های مرتبط به دولت و دستگاه های اجرایی کار می کنیم باید خودمان را باورکنیم و خود را معرفی نماییم .

این مقام مسئول گفت : ما زنان باید تمام توانمندی های خود را به کارگیریم به شرط آنکه به خانواده خود آسیب وارد نکنیم چون مهمترین وظیفه ما زنان در درجه اول خانه داری و مادر بودن است و زمانی یک زن موفق است که اول از همه همسرش از او راضی باشد و خانواده اش یک خانوداه متعالی باشد و بعد از آن خود را به جامعه برساند.

فرحناز رافع تصریح کرد: اولین و کوچکترین هسته اجتماع ما خانواده است و اگر به خانواده توجه ویژه نکنیم و تمام وقت خود را صرف کارمان ننماییم جامعه صدمه می بیند .

وی افزود : مادر ستون خانواده است و می تواند در مشارکت های مردمی فعالیت های بسیار زیادی را انجام دهد و موجب توسعه جامعه شود

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور در پایان گفت: هیچ دولتی به تنهایی نمی تواند نه فرهنگ سازی کند و نه مشکلات را حل نماید و تاثیر گذار باشد بلکه تنها با مشارکت مردم همه ی مشکلات حتی کاهش آمار تلفات در حوادث جاده و اصلاح روش های زندگی حل می شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری