ممانعتی برای حضور بانوان در سمت های ادارت شهرستان وجود ندارد - نمایش محتوا - یزد بانو
Skip to Content

فرماندار بافق؛


فرماندار بافق بر تقویت اعتماد به نفس و خودباوری بانوان شهرستان تاکید کرد.

به گزارش یزدبانو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛  زاده رحمانی فرماندار بافق در جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان بافق که با حضور مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد گفت: ممانعتی برای حضور و فعالیت بانوان در سمت های ادارت شهرستان وجود ندارد.

وی با بیان اینکه بیش از نيمي از جامعه بافق را بانوان تشکیل می دهند تصریح کرد: عدم حضور كانديدای زن در شورای شهر یک نقيصه بود.

زاده رحمانی همچنین اشاره ای به وجود امکانات ورزشی در بافق و شهرک آهنشهر داشت و خاطر نشان کرد: علاوه بر پارک بانوان که در ۶ هزار متر مربع از سوی شهرداری ساخته و احداث شده است، مجموعه ديگری آهنشهر نيز با وسعت ۲۸ هزار متر مربع و با انواع امکانات در چند ماه آینده برای استفاده اختصاصی بانوان به بهره برداری می رسد.

فرماندار بافق همچنین از بکارگیری بانوان بافقی در پست های مدیریتی این شهرستان خبر داد و افزود: هشت اداره و مراکز دانشگاهی با مدیریت بانوان اداره می شود که خوشبختانه پیشرفت های قابل قبولی نیز در حوزه کاری خود داشته اند.

وی حمایت خوب کمیته امداد و مراکز خیریه در جهت حمایت از زنان سرپرست خانوار و بد سرپرست را ستود و گفت: کارهای ارزنده ای برای چنین خانواده های در شهرستان انجام شده است.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری