Skip to Content

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور:


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: ما معتقدیم که هر روحانی و هر مسجد می تواند جبهه ای برای مقابله با آسیب های اجتماعی باشد، روحانیون نسل دوم و سوم را باید در صف مقابله با آسیب های اجتماعی فعال تر کرد.

به گزارش یزدبانو به نقل از صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید مهدی خاموشی در جمع مدیران و روسای اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان پیرامون موضوع آسیب های اجتماعی اظهار کرد: وظیفه ما با توجه به میزان امکانات فعلی و کم تر بودن سختی های  جامعه فعلی نسبت به جامعه زمانه اهل بیت، خطیرتر است

وی تصریح کرد: شیوه تبلیغ امروز با گذشته  بسیار متفاوت تر است، انقلاب اسلامی پدیده نوظهور در قرن اخیر است، انقلاب آمد که  توانایی حاکمیت دین را در سطح جهانی تعریف کند.

حجت الاسلام خاموشی عنوان کرد: ارجحیت کارکردهای اجتماعی مبلغین دینی بر گزارهای تبلیغ شفاهی امروزه یک اصل است، مگر امروز می توان نسبت به آسیب های اجتماعی بزرگ چون اعتیاد بی تفاوت بود؟

وی افزود: در حال حاضر بیش از 3میلیون نفر معتاد هستند که این امار حاکی از درگیر بودن حداقل 15 میلیون نفر از جمعیت کشور با یک فرد معتاد دارد، پس مبلغین دین یو نهادهای دینی باید نسبت به آسیب های اجتماعی حساس باشند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور اذعان کرد: ما معتقدیم که هر روحانی و هر مسجد می تواند جبهه ای برای مقابله با این آسیب های اجتماعی باشد، روحانیون نسل دوم و سوم را باید در صف  مقابله با آسیب های اجتماعی فعال تر کرد.

وی با بیان اینکه من تاکنون ندیده ام رهبرمعظم انقلاب هیچگاه برای موضوعی چون آسیب های اجتماعی این میزان وقت بگذارد، گفت: تمام تلاش دشمن این است که نگذارد انقلاب در جهان باشد ولی به کوری دشمن 40 سال از عمر انقلاب گذشته است،امروز قدرت و اقتدار ایران روز به روز افزایش می یابد و باید بدانید اگر منسجم وباایمان باشیم از مشکلات عبور خواهیم کرد.

حجت الاسلام خاموشی  افزود: مدیران سازمان تبلیغات در نقاط مختلف کشور، باید جامعه پیرامونی که در آن موظف به ایفای نقش هسیتم را به خوبی بشناسند، اینکه از آمار مساجد، تعداد مداح، هیئت مذهبی و مشابه این موارد اطلاعات داشته باشیم، بدین معناست که تازه در نقطه صفر اطلاعاتی قرار داریم چراکه دانستن از این گونه موارد امری بدیهی است.

انتهای پیام
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری