Skip to Content

یزدبانو/ اخبار وبلاگی (44)

معرفی یک کتاب خوب برای خانم های خوب


وبلاگ شمیم گل نرگس نوشت : ما سالهاست همه ی مسئله مان این بوده است که این پسر با آن دختر که با هم حرف می زنند چه نسبتی دارند.

به گزارش یزدبانو، وبلاگ شمیم گل نرگس در آخرین مطلب وبلاگی خود نوشت:

صبح و توهین به روحانیت و ... که معتقدیم هیچ یک، بی اهمیت و ناچیز نیست، مشکلات بی اهمیت و ناچیزی! مثل بی عدالتی و فقر و فساد اداری و رشوه و پارتی بازی و آه مظلوم و سرکوب انتقادهای ساده و دروغ و غیبت و بازی با آبروی مردم و بی حرمتی به مومنان و بی اعتمادی مخاطب و سلب باورهای عمومی و ..، نیز جایی برای نگرانی و حساسیت دارد یا نه؟»


امیرالمومنین می فرماید:« یکی از چهار چیزی که نظام ها و حکومت ها و دولت ها را نابود می کند، این است که به مسائل حاشیه ای و کوچک مشغول شوی»


ما سالهاست همه ی مسئله مان این بوده است که این پسر با آن دختر که با هم حرف می زنند چه نسبتی دارند. سرگرمی بسیاری از بچه های بسیج در پایگاه ها «مورد گرفتن» بوده است و تمام اهتمام برخی مسؤولان و متصدیان حراست ادارات اینکه چگونه و کجا می شود مچ گرفت.»
«دشمن به شیوه ی خودش مشغول کار است و ما به شیوه ی خودمان. آن ها بی سر و صدا الگوی سازی می کنند و با فیلم و بازی رایانه ای و محصولات فرهنگی خط می دهند وما با جار و جنجال و سر و صدا، چوب و چماق می کشیم و کاری هم از پیش نمی بریم!»
نام کتاب: حجاب بي حجاب
نويسنده: محمدرضا زائري
ناشر: نشر آرما
تعداد صفحات: 112 صفحه
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری