Skip to Content

رئیس اتحادیه تجهیزات پزشکی استان یزد:


نبی‌پور گفت: مشکل کمبود ماسک در استان یزد با توزیعی که امروز انجام می‌شود رفع خواهد شد و مردم می‌توانند ماسک مورد نیاز خود را تهیه کنند.

حسین نبی‌پور در گفتگو با خبرنگار یزد رسا؛ با اشاره به کمبود ماسک در استان در روزهای اخیر گفت: مشکل کمبود ماسک در استان یزد از امروز رفع می‌شود و توزیع در بین داروخانه‌ها و واحدهای تجهیزات پزشکی در سراسر استان صورت می‌گیرد و مردم می‌توانند ماسک مورد نیاز خود را از فردا به راحتی از این مراکز تهیه کنند.

وی ادامه داد: قیمت ماسک در استان حداکثر 1500 تومان است و چنانچه با قیمتی بالاتر به فروش برسد تخلف است و مردم می‌توانند این موارد را با تماس با سامانه 124 یا تماس با اتحادیه تجهیزات پزشکی یزد به شماره 37269910 گزارش کنند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

رئیس اتحادیه تجهیزات پزشکی استان یزد عنوان کرد: هم اکنون تقریبا 6 واحد صنعتی تولید ماسک در یزد در حال فعالیت هستند و ظرفیت تولید ماسک در استان به 700 هزار رسیده است و تا ماه آینده تعداد واحدهای صنعتی تولید ماسک در استان یزد به بیش از 20 تولید کننده خواهد رسید.

نبی پور با اشاره به گلایه‌های مردم بافق در خصوص کمبود ماسک در این شهرستان گفت: با برنامه ریزی که صورت گرفته از امروز با توزیع ماسک در بین داروخانه ها و واحدهای تجهیزات پزشکی مشکل کمبود ماسک در همه شهرستان‌های استان حل خواهد شد.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری