Skip to Contentاستمتاسفانه امروزه سن فحشا در کشور کاهش پیدا کرده و برخی زنان تحت یکسری از شرابط رو به تن فروشی آورده اند که خود یک معضل بزرگی محسوب می شود.

به گزارش یزدبانو به نقل از البرزبانو، امروزه وضعیت اجتماعی جامعه به حدی نامطلوب شده که نمی توان آن را انکار کرد؛ یکی از این وضعیت های نابسامان تن فروشی زنانی است که اکثرا به دلیل مشکلات اقتصادی و رساندن خودشان از طبقه ضعیف به طبقات بالای جامعه دست به چنین اقدامی می زنند.

در گذشته زنان در الگوی روسپی گری و به جهت تامین نیازهای اساسی خود دست به چنین اقدامی می زدند و این درحالیست که در حال حاضر این تعداد روبه افزایش است.

نکته ای که مورد توجه قرارمی گیرد این است که امروزه تن فروشی اشکال مختلفی به خود گرفته و با پیشرفت تکنولوژی انواع آن نیز همچون ارتباط جنسی اینترنتی فراوان به چشم می خورد.

افزایش بیماران مبتلا به ویروس HIV از دیگر پیامدهای تن فروشی در جامعه محسوب می شود که البته نیازمند بررسی ها و کنترل مسئولین کشوری است تا دیگر شاهد پیشرفت این معضل در جامعه نباشیم.

متاسفانه سن فحشا در کشور روبه کاهش است و می توان آزارهای روحی و جسمی، بی سرپرستی و یا بدسرپرستی برخی دختران را عاملی برای آ دانست و باید گفت تاکنون هیچ آمار دقیقی از این قشر از زنان در دست نیست.

درکنار مشکلات اقتصادی و روانی موضوع طلاق و اعتیاد نیز باید مورد بررسی قرار گیرد چراکه برخی زنان مطلقه دیگر سرپرستی ندارند و باید از یک طریقی امرار معاش کنند و اعتیاد نیز زنان را وادار به تامین مواد مخدر می کند.

ریشه یابی و آسیب شناسی این معضل موضوعی است که باید مورد توجه کارشناسان و مسئولین مربوطه قرار گیرد تا بتوان آمار این مهم را به صفر رسانده و نهاد خانواده را که مهمترین کانون محسوب می شود در سراسر کشور گرم نگه داشت.

انتهای پیام/ غ
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری