Skip to Content

در خواست فرزند شهید حبیبیان:


علی اصغر حبیبیان گفت:متأسفانه از جوانان در رده های تصمیم گیری در مسائل فرهنگی استفاده نمی شود و مسئولین عرصه را برای حضور جوانان باز نمی کنند.

به گزارش یزد بانو به نقل از بافق خبر؛ شب گذشته پایگاه امام حسن عسکری(ع) در محل حسینیه پای پتک که اولین پایگاه انقلاب و مهدویت در شهرستان بافق بود، توسط جمعی از فرزندان شهدا و هیت امنای این حسینیه بازسازی و افتتاح شد.

در حاشیه مراسم افتتاح بنای جدید این پایگاه و حسینیه؛ فرمانده جدید پایگاه فرزند شهید حبیبیان با چشمانی که در حسرت حضور یکی از مسئولین شهر برای افتتاح این مجموعه فرهنگی بود باصدایی که یاد آور پدر شهيدش بود در خصوص مشکلات و دغدغه های فرهنگی هدف جوانان انقلابی از زنده کردن پایگاه انقلاب بافق گفت: هدف بنده و دوستان برای بازسازی و احیای این مجموعه فرهنگی این بوده است که دوباره این مکان را قطب فرهنگی جوانان انقلابی شهرستان تبدیل کنیم.

وی در ادامه با گلایه از وضعیت فرهنگی شهر بیان داشت: متاسفانه امروز در بافق کمترین کار فرهنگی انجام می شود.بد حجابی در شهر بیداد می کند و جذب گردشگر زیاد شده ولی متاسفانه کار فرهنگی در این زمینه نشده است.

اصغر حبیبیان با گلایه از مسئولین فرهنگی شهرستان به خاطر عدم استفاده از ظرفیت جوانان جامعه و بها ندادن به جوانان انقلابی اظهار داشت: متاسفانه از جوانان در رده های تصمیم گیری در مسائل فرهنگی استفاده نمی شود و مسئولین عرصه را برای حضور جوانان باز نمی کنند.

وی درپايان یاد آور شد: باز سازی این بنا به همت 50 نفر از جوانان و همکاری هیئت امنای حسينه که همه از رفقای شهید حبیبیان بودند با یک کار جهادی با دست خالی فقط با اعتماد به خدا و توسل به شهدا و تکیه به جوانان انقلابی امکان پذیرفته است.

انتهای پیام/م.ف

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری