Skip to Content

امام جمعه بخش مرکزی یزد:

مسئولین استان درمعرفی شهدا، غفلت نکنند/ لزوم حضور مترجمین در مجموعه امیرچقماق


امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: با مشاهده حرکت خود جوش مردمی دیروز و دفن شهدای گمنام در حسینیه امیر چقماق، برای بسیاری از گردشگران خارجی این سوال به وجود آمده که این عزیزان چه کسانی هستند که از آن ها با چنین شکوه و عظمتی تجلیل شد و این بهترین فرصت برای معرفی شهدا و ویژگی های برجسته آن ها بوده ونباید از آن غافل شد.

به گزارشیزدبانو، حجت الاسلام سید محمد کاظم مدرسی در مصاحبه با خبرنگار یزد امــــــــروز خواستار اقدام سریع مسئولین در فضاسازی مناسب میدان امیر چقماق با توجه به حضور پربرکت شهدا در این مکان شد.


امام جمعه بخش مرکزی یزد تصریح کرد: خوب است که مسئولین فرهنگی استان، با گماردن افرادی مسلط به زبان های زنده دنیا در این مکان در راستای گسترش فرهنگ شهادت و آشنایی گردشگران خارجی با آن، دین خود را به شهدا ادا نمایند.


حجت الاسلام مدرسی ادامه داد: با مشاهده حرکت خود جوش مردمی دیروز و دفن شهدای گمنام در حسینیه امیر چقماق، برای بسیاری از گردشگران خارجی این سوال به وجود آمده که این عزیزان چه کسانی هستند که از آنها با چنین شکوه و عظمتی تجلیل شده است.

وی تاکید کرد: این بهترین فرصت، برای معرفی شهدا و ویژگی های برجسته آن ها بوده ونباید از آن غافل شد.


حجت الاسلام مدرسی همچنین افزود: با توجه به درخواست های مکرر مردم دارالعباده، در تهیه لوح معرفی شهدای گمنام به چهار زبان دنیا، شایسته است مسئولان ارشد استان نسبت به انجام آن مبادرت کنند.

.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری