Skip to Content

گزارش مشروح/ جانشين فرمانده انتظامي استان يزد:

مردم یزد حرمت ایام فاطمیه را نگه داشتند/چهارشنبه سوری یزد از کم حادثه ترین ها در کشور


جانشين فرمانده انتظامي استان يزد در اختتامیه اولین جشنواره رسانه، نظم و امنیت استان یزد گفت : استان یزد یکی از کم حادثه ترین وکم مشکل ترین چهارشنبه آخر سال را برگزار کرد و این را مدیون نقش رسانه‎‎ها در فرهنگ‏‏سازی می‎‎دانیم.

به گزارش خبرنگار یزدبانو، سرهنگ عطاء الله احمدی در اختتامیه جشنواره رسانه، نظم و امنیت استان یزد اظهار کرد :  رسانه در تمام ابعاد زندگی بشریت جا باز کرده است و نقش، حضور  و اهمیت رسانه بسیار با اهمیت و فوق العاده تأثیر گذارتراست و به نحوی که امروزه جامعه بدون رسانه را نمی‎‎توان متصور شد.
سرهنگ احمدی با بیان این که رسانه در یک کلام تمام ادراک بشریت را احاطه کرده است افزود: نقش رسانه ها در ارائه برنامه‎‎های سیاسی و امنیتی حائز اهمیت است و در حال حاضر در پیشبرد برنامه های خودمان نیاز به رسانه داریم.
این مقام مسئول گفت: خوشبختانه امسال آرامترین جهارشنبه آخر سال را تجربه کردیم و استان یزد یکی از کم حادثه ترین وکم مشکل ترین چهارشنبه آخر سال را برگزار کرد ومردم با رعایت مسائل شرعی، حرمت ایام فاطمیه را نگه داشتند.

احمدی همکاری رسانه های استان را در بحث فرهنگ‎‎سازی در حوزه‏‏هایی مانند ترافیک و پیشگیری از جرائم برای ایجاد بستری امن خواستار شد.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری