Skip to Content

با ارسال 268 اثر از 8 منطقه؛

مرحله منطقه ای هفتمین «جشنواره محراب قلم» در استان یزد آغاز شد


مرحله منطقه ای هفتمین جشنواره وبلاگ نویسی و نشریات تجربی کانون های فرهنگی هنری مساجد با عنوان محراب قلم از امروز (2بهمن) با حضور نفرات برتر راه یافته به مرحله نهایی جشنواره آغاز به کار کرد.

به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی دبیرخانه کانون های مساجد استان یزد، مرحله منطقه ای هفتمین جشنواره وبلاگ نویسی و نشریات تجربی کانون های فرهنگی هنری مساجد بتا عنوان محراب قلم از امروز (2بهمن) با حضور نفرات برتر راه یافته به مرحله نهایی جشنواره آغاز به کار کرد.

در مجموع 268 اثرشامل 46 نشریه و 22 وبلاگ از فعالین کانون های فرهنگی هنری مساجد استان های  قم، اصفهان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب کرمان ، کرمان و یزد به این جشنواره ارسال شده است.

پس از داوری آثار ارسالی به این جشنواره 19 اثر  شامل 13 نشریه و 6 ویلاگ موفق به حضور در مرحله نهایی این جشنواره در استان یزد شده اند.

نشریات ندای زنده رود، کتیبه المهدی، پیک پند و وراق از استان اصفهان، هدایت دستگرد و معراج از خراسان جنوبی، آسمان نیوز، بوستان بهشت و قافله نور از استان قم و سیمای مسجد، تسنیم، چهار باغ و روزنه روشن از استان یزد نشریات راه یافته به مرحله نهایی می باشند.

همچنین در بخش وبلاگ نویسی نیز 2 وبلاگ از استان قم، یک وبلاگ از استان یزد، یک وبلاگ از استان جنوب کرمان، یک وبلاگ از استان هرمزگان و یک وبلاگ از استان خراسان جنوبی به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند.

نفرات راه یافته به مرحله نهایی این امروز و فردا در دوره های آموزشی پیش بینی شده شرکت و نفرات برتر شنبه (4بهمن) معرفی و مورد تجلیل قرار می گیرند.

از بین شرکت کنندگان در مرحله منطقه ای مدیر مسئول و سردبیر سه نشریه برتر، نفرات اول بخش های خبر، مقاله، سرمقاله، گزارش، مصاحبه، عکس و صفحه آرایی و دو نفر برتر بخش وبلاگ نویسی به مرحله کشوری این جشنواره که در استان فارس برگزار می شود راه پیدا می کنند.

لازم به ذکر است، استان های گیلان، سمنان و کهگیلویه و بویراحمد دیگر میزبانان مرحله منطقه ای هفتمین جشنواره وبلاگ نویسی و نشریات تجربی می باشند.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری