Skip to Content

گزارش/ استاد علوم قرآنی


احمد آبایی در مراسم تجلیل از مربیان و قرآن اموزان یک مرکز قرآنی گفت : حضور مربیان و حافظان قرآنی در یک خانواده از نعمت های الهی است که باید به واسطه ان خدا را شاکر بود.

به گزارش خبرنگار یزدبانو، استاد علوم قرآنی در مراسم تجلیل از حافظان و مربیان نمونه جامعه القرآن الکریم واحد خواهران یزد که با نشست هم اندیشی همسران حافظ قرآن نیز همراه بود اظهار داشت : حفظ قرآن، تلاوت و انس با آیات قرآنی دارای برکات زیادی در زندگی افراد است.
استاد آبایی تصریح کرد : تا زمانی که آیات وحی با حفظ و پی بردن به معانی ارزشمند آن در قلب ها نوشته شده باشد هر گز شکست و تاریکی وجود ندارد.
وی افزود : مربیان و حافظان قرآن از نعمت هایی هستند که در خانواده های اسلامی قرار گرفته اند که باید خداوند را شاکر بود.
این استاد علوم رآنی اظهار داشت :  هرکس از یاد و ذکرخدا غافل شود زندگی سختی را متحمل می شود و در صورتی که با پروردگار وکلام وحی انس گیرد زندگیش روشن وموفق خواهد بود.
آبایی افزود : قرآن صاحب درک است و هر کس به این ریسمان محکم الهی و اهل بیت (ع) متوسل شود شفاعتش پذیرفته و دعایش مستجاب می شود.


***
*نشست هم اندیشی همسران حافظ قرآن
در ادامه این مراسم که استاد آبایی نیز حضور داشت هم اندیشی همسران حافظ با هدف راهنمایی خانواده های قرآنی وپیشرفت های بیشتر و رفع موانع سد راه حافظان با سخنان استادآبایی مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت.

 

*تجلیل از قرآن آموزان برتر
در ادامه این مراسم از مربیان و قرآن آموزان برتر با حضور آبایی و خانم سلطانی مدیر مسؤول این مرکز قرآنی با اهدای جوایزی تقدیر شد که اسامی برترین ها به شرح زیر است :


*مربیان برتر:

خانم ها: مرضیه ایرانی مربی نمونه در رشته تجوید، زهره فرخ مربی نمونه در رشته روخوانی، مریم ابویی بااخلاق ترین مربی ، ثریا زینلی زاده وسمیه السادات میر اکبری مسؤول آموزش نمونه، فاطمه سلیمانی مسؤول فرهنگی ومربی نمونه و سمیه شکاری دفتردار نمونه تجلیل شدند.

 

*حافظان :

مهدی قائمی وفاطمه درایت حافظان کل قرآن ،زهرا مزیدی حافظ دوجزء از گروه سنی نوجوانان، زهرا رحیمی حافظ کل ، مریم خبری حافظ 24 جزء وپرتلاش ترین قرآن آموز، مهدیه دشتی حافظ 24 جزء، سعیده السادات میرجلیلی حافظ 22 جزء، بی بی السادات راسخی نژاد، ریحانه زارع وفاطمه رحمانی حافظان 12جزء، زینب دهقان حافظ 11 جزء، فاطمه دهقان بنادکی حافظ 10 جزء، فاطمه رجب نژاد و زهرا اسلامی حافظان شش جزء از قرآن کریم بودند که لوح سپاس دریافت کردند.

 

*کوچکترین و پیرترین عضو جامعه القرآن خواهران
از سید محمد مهدی زارع هشت ساله با حفظ 13 جزء به عنوان کوچکترین عضو وفاطمه دهستانی 60 ساله با حفظ 22 جزء از کلام وحی به عنوان بزرگترین عضو ودیگر حافظان نمونه قرآنی این واحد با لوح یادبود تقدیر گردید.
گفتنی است : تلاوت کلام وحی ، نوای گرم  غلام پورمداح اهل بیت ،بازدید از نمایشگاه کتاب  های قرآنی ومذهبی ، پخش کلیپ فعالیت های این واحد از برنامه های این مراسم بود.
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری