Skip to Content

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان یزد:

مراسم عروسی در تالار‌های یزد قابل برگزاری است/ دورهمی و تجمعات بیشترین کانون شیوع کرونا در یزد


احمد ترحمی گفت: برگزاری مراسم عروسی در یزد در شرایط فعلی کرونا ممنوع نیست البته تنها با رعایت شرایط تعیین شده قابل برگزاری است.

به گزارش یزدبانو، احمد ترحمی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در خصوص برگزاری مراسم عروسی در سالن‌های یزد با وجود شیوع کرونا گفت: برگزاری مراسم عروسی در یزد در شرایط فعلی کرونا ممنوع نیست البته  با رعایت شرایط تعیین شده قابل برگزاری است و با نصف ظرفیت سالن‌ها و با رعایت فاصله مطمئن و پروتکل بهداشتی انجام می‌گیرد.

وی در خصوص نظارت بر برگزاری اینگونه مراسم ادامه داد: تیم بازرسی و نظارت و همچنین تیم مرکز بهداشت در همه سالن‌هایی که مراسم برگزار می‌شود حضور پیدا کرده و نظارت دارند و چنانچه تخلفی صورت گیرد اخطار داده می‌شود و در صورت عدم رعایت اقدام به پلمپ سالن خواهد شد.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان یزد با بیان اینکه استان یزد فعلا در شرایط نارنجی قرار دارد، افزود: تنها نگرانی ما از عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عادی شدن شرایط برای مردم است و توصیه ما این است که از زمانی که از منزل خارج می‌شوند تا زمان برگشت به منزل از ماسک استفاده کنند و فاصله اجتماعی را نیز رعایت کنند.

ترحمی با بیان اینکه بیشترین کانون شیوع کرونا در استان دورهمی خانوادگی و تجمعات است، گفت: مردم به جد از حضور در دورهمی خانوادگی، تجمعات، مراسم‌های عروسی و عزا و همچنین از مسافرت‌های غیر ضروری پرهیز کنند و استفاده از ماسک را که موجب کاهش ابتلای 80 درصدی به ویروس کرونا است مد نظر قرار دهند تا شاهد کاهش ابتلا، تلفات و بهبود وضعیت در استان باشیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری