Skip to Content

یزدبانو/ امشب؛

مراسم ترحیم همسر مرحوم آیت الله خاتمی در یزد برگزار می شود


امشب بعد از نماز مغرب و عشا، مراسم ترحیم حاجیه سکینه ضیایی همسر مؤمنه مرحوم آیت الله خاتمی در مسجد روضه محمدیه یزد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار یزدبانو، عصر دیروز(جمعه)  پیکر مرحومه حاجیه سکینه ضیایی همسر مؤمنه مرحوم آیت الله خاتمی امام جمعه فقید یزد در میان حزن و اندوه مردم اردکان، خانواده مرحومه و برخی شخصیت های استانی و کشوری از مصلای بزرگ اردکان به طرف گلزار شهدای این شهرتشییع شد و حجت الاسلام سید حسن خمینی بر پیکر وی نماز گزارد و فرماندار اردکان نیز روز گذشته را در این شهر عزای عمومی اعلام کرد.

حاجيه خانم ضيايي پس از برگزاری مراسم چهلم سیده فاطمه خاتمی دختر ارشد خود که در آخرین پنجشنبه سال 93 در اردکان برگزار شد؛ در روز اول فروردین ماه به دلیل سکته مغزی به بیمارستانی در شهر اردکان منتقل شد و سپس ساعتی بعد به  بیمارستان سید الشهدای یزد بخش آی سی یو منتقل شد که به مدت 13 روز بستری بود تا اینکه در 13 فرودین ساعت 22 بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.
چند روز قبل از درگذشت وی مرگ مغزی آن مرحومه اعلام شده بود که بر این اساس، فرزندان وی برای اهداء اعضای وی اعلام آمادگی کرده بودند.

*مراسم ترحیم در یزد
مراسم ترحیم بانو حاجیه سکینه ضیایی امشب شنبه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد روضه محمدیه یزد برگزار می شود.
مراسم هفتم نیز روز چهارشنبه 19 فروردین در مسجد کوشکنو اردکان بعد از نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد.

 

شایان ذکر است : مرحوم آیت الله خاتمی و مرحومه حاجیه سکینه ضیایی درای چهار فرزند دختر و سه فرزند پسر هستند که دختر ارشد آنان اوایل اسفند سال گذشته دارفانی را وداع گفت و رهبر انقلاب در پیامی درگذشت ایشان را به مرحوم خانم ضیایی تسلیت گفته بودند.

انتهای پیام /ص
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری