Skip to Content

ابوترابی:


ابوترابی، عضو شورای شهر یزد گفت: مدعیانی که همیشه دم از مردم و احترام به رای مردم می زنند شورا را انحصاری کرده و احترامی برای 5 عضو دیگر شورا قائل نیستند.

به گزارش یزدبانو، عضو شورای شهر یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در رابطه با انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر یزد، اظهارداشت: برای عضویت در در هیچ یک از کمیسیون ها کاندیدا نشدم چراکه با انحصاری رای دادن 6 عضو شورای شهر اجازه عضویت در هیچ یک از کمیسیون ها را ما نمی دهند.

محسن ابوترابی افزود: سال گذشته برای عضویت در کمیسیون ها کاندیدا شدم اما با رای انحصاری مانع از عضویتم در کمیسیون ها شدند ولی از آن جا که طبق قانون هر عضو شورای شهر باید عضو یک کمیسیون باشد، عضو کمیسیون فرهنگی شدم.

وی ادامه داد: امسال هم به زور و اصرار من را در کمیسیون فرهنگی عضو کردند ولی هیچ تمایلی به عضویت در این کمیسیون نداشته ام.

وی تصریح کرد: متاسفانه شورای شهر یزد به سمت انحصار گرایی رفته و ماهیت شورایی خود را از دست داده است؛ 6 نفر با هماهنگی هم رای خود را می دهند و اجازه نظر و رای برای دیگران وجود ندارد.

ابوترابی اذعان داشت: مدعیانی که همیشه دم از مردم و احترام به رای مردم می زنند شورا را انحصاری کرده و احترامی برای 5 عضو دیگر شورا قائل نیستند.

وی افزود: اقای سفید در دوره های گذشته با 11 رای کامل اعضا رئیس شورا شد اما در انتخابات امسال تنها با رای 6 عضو به ریاست رسید.

ابوترابی اظهارداشت: شورا محلی همدلی و تبادل نظر برای پیشرفت شهر و وخدمت به مردم است اما رویه برخی افراد در شورای شهر یزد باعث شده تا شورا به دودسته تبدیل و از مسیر اصلی خود منحرف شود.

ابوترابی گفت: وقتی متوجه نباشیم برای چه در شورا حضور داریم، قرار است چکار کنیم و در برابر مردم چه وظیفه ای داریم به دنبال حواشی کشیده می شویم.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری