Skip to Contentنشست «امنیت و آرامش»، با حضور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بافق، در مدرسه علمیه الزهرا(س) این شهرستان برگزار شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از«حوزه» در یزد، سرهنگ محمد کمالی در نشست «امنیت و آرامش» که به میزبانی مدرسه علمیه الزهرا(س)بافق برگزار شد، عوامل ایجاد امنیت را عموم جامعه معرفی کرد.

وی، از امنیت به عنوان آرامش هنگام خروج از منزل یاد کرد و گفت: در جامعه ای که امنیت برقرار باشد افراد جامعه هنگام خروج از منزل هیچ دغدغه ای نخواهند داشت.

فرمانده نیروی انتظامی بافق تصریح کرد: امنیت یک موضوع اجتماعی است که مختص به نیروی انتظامی نمی باشد، بلکه تمام سازمان ها و ارگان ها باید دست به دست هم بدهند تا امنیت ایجاد شود، چرا که ایجاد امنیت مختص به یک سازمان خاص نیست.

سرهنگ کمالی ابراز کرد: وظیفه نیروی انتظامی مقابله با عواملی است که امنیت را دچار خطر می کند و از آنجایی که هر موضوعی در متن جامعه رقیب دارد، امنیت نیز رقبای خاص خود را دارد و برای مقابله با آن همت تمام عموم جامعه در کنار مجریان قانون را می طلبد.

برپایه این گزارش، طلاب سئوالات و دغدغه های خود را در رابطه با مسائل شهر از جمله امنیت اجتماعی، بی بندو باری، بی حجابی و ... مطرح کردند و از سوی سرهنگ کمالی پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری