Skip to Contentمسئول اجتماعی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه الغدیر استان یزد از میزبانی بیش از ۲۰ پارک استان از محفل انس با قرآن در ایام رحلت امام راحل خبر داد.

به گزارش یزدبانو، بهنام کیان پور پیش از ظهر امروز در ستاد 14 و 15 خرداد و مناسبت‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که در سالن موحدین استانداری یزد برگزار شد با اشاره به اینکه بزرگداشت مناسبت‌ها در کشور حائز اهمیت بسیار است اظهار داشت: در این راستا سپاه الغدیر استان یزد برنامه‌های متنوع و متعددی را در ارتباط با مناسبت‌های مختلف برنامه ریزی کرده است.

مسئول اجتماعی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه در رابطه با حادثه صحرای طبس، سپاه الغدیر استان اقدام به ساخت یک انیمیشن 34 دقیقه‌ای کرده است گفت: در این انیمیشن که از جلوه‌های تصویری و کیفیت بسیار مناسب است هیچ کاراکتر انسانی وجود ندارد.

وی افزود: این انیمیشن هم اکنون آماده اکران‌های عمومی و سینمایی است که با تلاش‌های نیروهای انقلابی تهیه و تولید شده است.

کیان پور گردهمایی پیشکسوتان، ارائه نماهنگ خاص شهید منتظر قائم به صورت تصویری، غبارروبی قبور پاک شهدا و طرح گرافیکی ساعت صفر به حالت شنی را از دیگر برنامه‌های سپاه الغدیر استان یزد در زمان مناسبت‌های پیش رو عنوان کرد.

مسئول اجتماعی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه برنامه‌هایی که در قالب واقعه طبس اجرا می‌شود باید عمومی و جوان پسند باشد گفت: یکی از پیشنهادات که با تهیه مخارج امکان پذیر است، بازسازی واقعه طبس در منطقه شهید رشیدی یزد است که در سال‌های گذشته واقعه غدیر در آنجا برگزار و قریب به 30 هزار نفر از مردم مشتاقانه به تماشای آن نشستند.

وی با اشاره به یکی از فعالیت‌های سپاه الغدیر استان یزد در ارتباط با حمایت از کالای ایرانی افزود: تمامی تولیدات فرهنگی مانند انیمیشن، موسیقی و غیره با هدف حمایت از کالای ایرانی در استان تولید می‌شود و نسبت به این مسئله در بخش‌های مختلف سپاه فعالیت‌های چشمگیری در حال انجام است.

کیان پور با بیان اینکه برگزاری مسابقه وصیت نامه سیاسی امام خمینی (ره) در ایام 14 و 15 خرداد ماه می‌تواند راهی برای آشنایی بیشتر مردم با اندیشه‌های امام راحل را فراهم آورد تصریح کرد: در ایام رحلت بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی در بیش از 20 پارک و تفرجگاه استان محفل نورانی انس با قرآن برگزار و در سپاه استان و نواحی نیز برای 14 و 15 خرداد برنامه‌های محلی و شهرستانی پیش بینی شده است.

منبع : تسنیم

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری