Skip to Content

رئیس دبیرخانه مجلس دانش آموزی کشور:


رئیس دبیرخانه مجلس دانش آموزی کشور گفت: اینکه مجلس دانش‌آموزی با فعالیت خوب و مضاعف خود فرزندان را برای جامعه‌ای بزرگتر از مدرسه آماده می‌کند.

به گزارش یزدبانو، مشاور معاون وزیر آموزش و پرورش در در اولین مجمع عمومی شوراهای دانش‌آموزی استان یزد گفت: آموزش و پرورش در کنار اینکه نقش آموزشی و علمی را عهده‌دار است باید وظیفه اصلی تربیت اجتماعی دانش آموزان را نیز انجام دهد و این آموزش نگاه مسئولیت پذیری و مهارت زندگی و اجتماعی در جمع‌های خودمانی مانند شوراهای دانش آموزی امکان‌پذیر است.

زهرا پناهی روا با بیان اینکه مجلس دانش‌آموزی با فعالیت خوب و مضاعف خود فرزندان را برای جامعه‌ای بزرگتر از مدرسه آماده می‌کند، افزود: مجلس دانش‌آموزی که متشکل از 150 نماینده از دانش آموزان سراسر کشور است عصاره جامعه و ظرفیت خوبی است که در آن مسائل و حقوق دانش‌اموزان گفتگو می‌شود و اعضای این مجلس برای تصمیم‌گیری نظام تعلیم و تربیت تصمیم‌سازی می‌کنند.

رئیس دبیرخانه مجلس دانش آموزی کشور  با اشاره به اینکه ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی در شورای دانش آموزی نهفته است، حضور مسئولان در مجمع عمومی شوراهای دانش آموزی را از اهمیت آن دانست و افزود: امیدواریم از این ظرفیت خوب استفاده شود و با حمایت‌هایی که از سوی سازمان دانش آموزی انجام می‌شود و حمایت‌های دیگر مسئولان در آینده دانش‌آموزان در راس کارهای مملکت قرار گیرند.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری