Skip to Content

امام جمعه مهریز:

ماهواره لانه فساد/ فیلم‌های فارسی‌‌زبان ماهواره‌ پروژه غیرت‌زدایی را کلید زده‌اند


امام جمعه مهریز گفت: ماهواره با برنامه های سویی که دارد لانه فساد است و لذا خانواده ها باید برای مصونیت از گناه و دام های دشمن این لانه ها را از خانه های خود دور کنند .

به گزارش یزدبانو به نقل از صبح مهریز ،  حجت الاسلام والمسلمین علی برهان در خطبه های نمازجمعه امروز این شهر در مسجد جامع ولی عصر (عج) افزود:  ماهواره با برنامه های خود اخلاق ، انسانیت و کانون خانواده را مورد هجمه خود قرار داده است .

وی اضافه کرد: مردم و خانواده ها باید مواظب خطرات گسترده ماهواره ها باشند و برای حفظ عزت و شرف و اخلاق این لانه فساد را از خود و خانواده خویش دور کنند. 


وی ادامه داد: دشمنان در سال های گذشته که از فازهای مختلف تهاجم خود پیروز نشدند وارد فاز فرهنگی و تهدید نرم شدند و می خواهند با برنامه های مختلف مقدسات را زیر سوال ببرند .


امام جمعه مهریز اظهار داشت: خواست و هدف اصلی دشمنان از طریق گیرنده های ماهواره و برنامه های مختلف ایجاد شبهه و بخصوص از بین بردن ارزش ها و غیرت دینی مردم هستند .


برهان گفت: همه مردم ٰ مسوولان و بخصوص خانواده ها در قبال تهاجم و شبیخون گسترده فرهنگی دشمنان خیلی مسوول هستند و لذا باید همواره بیدار و با بصیرت بود .

برهان با بیان اینکه در فرهنگ اسلامی برخی روابط هرگز عادی نمی‌شود، بیان کرد: فیلم‌های ویرانگر فارسی‌زبان با ترویج بی‌بند و باری، فساد، بی‌غیرتی و افزایش آمار طلاق می‌خواهند جوانان جامعه را به عنوان اصلی‌ترین سرمایه‌های یک کشور از مسیر زندگی درست خارج کنند، شاید از این طریق بتوانند در جنگ نرمی که به راه انداخته‌اند موفق و پیروز شوند.


امام جمعه مهریز اظهار داشت: جنگ فرهنگی دشمنان بی امان است و از طریق ماهواره می خواهند تا فساد و بی بندوباری را روز به روز در بین جوانان و دختران ما گسترش دهند .


برهان راه موفقیت را در گسترش مبانی دینی و تقویت ایمان مردم و جوانان ذکر کرد و از مسوولان فرهنگی و آموزش و پرورش خواست تا در این رابطه توجه بیشتری داشته باشند .


وی گفت: دشمنان در مذاکرات هسته ای خود دنبال سلطه بر ایران در عرصه های مختلف و بخصوص فرهنگ و آموزش و پرورش هستند و لذا باید در برابر آنها ایستادگی کرد .

 

امام جمعه مهریز در ادامه به اهمیت موضوع امامت و ولایت در اسلام و نقش آن در تعالی اهادف انقلاب اسلامی بطور مبسوط اشاره کرد .

 

برهان به 19 آذرماه و فرمان حضرت امام خمینی (ره) در زمینه صدور فرمان انقلاب فرهنگی در کشور اشاره نمود . 

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری