Skip to Content

استاندار یزد:

مادران شهدا نقش بسزایی در عرصه های مختلف جامعه دارند


طالبی استاندار یزد از نقش زنان در دفاع مقدس و تاثیر گذاری آنها در آینده در راستای توسعه کشور و حفظ دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی خبرداد.

به گزارش یزدبانو، محمد علی طالبی پیش از ظهر امروز در یادواره استانی زنان شهید و تجلیل از بانوان جانباز که در حسینیه سید محمد آقا برگزار شد اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که در چهار چوب سلسله برنامه های تکریم و تجلیل از ایثارگران و برنامه های کنگره بزرگداشت 4 هزار شهید استان یزد شاهد برگزرای یکی از افتخار آمیزترین برنامه های تجلیل از شهدای و ایثارگران زن در استان یزد هستیم.

استاندار یزد افزود: مطمئناً برگزاری این گونه برنامه ها و مراسم ها ضمن اینکه تجلیل و تکریم از مقام شهدای زن و همچنین ایثارگران بزرگوار است به الگو سازی و تبیین نقشی که زنان در ابعاد مختلف تربیتی و پرورشی کمک خواهد کرد.  

وی با بیان اینکه اگر موفقیتی در عرصه های مختلف داشتیم  به دلیل ایثار شهدا است گفت: موفقیت های بزرگی که با ایثارگری رزمندگان عزیزمان در صحنه های مختلف دفاع مقدس داشتیم که همه این ها مرهون تربیت رزمندگان عزیزمان در دامان مادران و زنانی است که به اتکا آموزه های دینی و فرهنگ غنی جامعه چنین فرزندانی را پرورش دادند و این فرزندان توانستند سنگر های بزرگی را عرصه های مختلف فتح کنند.

طالبی ادامه داد: ما همین روحیه و همین ایثار را در مادران امروز داریم اگر ما بتوانیم به خوبی نقش مادران شهدا و همسران شهدا و کسانی که با شهدا انس داشتند را برای جامعه تبیین کنیم به گسترش هرچه بهتر فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ کار و سخت کوشی که جامعه ما الان به آن نیاز دارد کمک خواهیم کرد.

استاندار یزد در پایان افزود: یادواره استانی زنان شهید و تجلیل از بانوان جانباز سر آغازی برای تبیین هرچه بهتر نقش و تاثیر مادران شهدا و زنان ایثارگر در عرصه های مختلف است. با توجه به هرچه بهتر و بیشتر این نقش بتوانیم ارتباط خوب و منطقی را بین نقش زنان در دفاع مقدس و موفقیت های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی با جامعه برقرار کنیم و به اتکا همین نقش و تاثیر گذاری برای راهی که نیاز داریم در آینده در راستای توسعه کشور و در راستای حفظ دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی طی کنیم از این آموزه ها انشالله بهره مند شویم.

انتهای پیام/

 

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری