Skip to Content

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت خبرداد:


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بر لزوم توجه جدی‌تر به اشتغال بانوان به ویژه زنان سرپرست خانوار تاکید کرد.

به گزارش یزدبانو به نقل از مهر، برات قبادیان بعدازظهر امروز در مراسم افتتاح فاز دو شرکت پاریزباف یزد با اشاره به اینکه یکی از اصلی‌ترین خواسته‌های واحدهای صنعتی و تولیدی به ویژه واحدهای نساجی کشور، جلوگیری از قاچاق کالا است، اظهار داشت: این خواسته تولیدکنندگان داخلی به حق و ضروری است.

وی با تاکید بر اینکه قاچاق پدیده‌ای شوم و ناحق است، عنوان کرد: امروز یکی از تهدیدهای بزرگ تولید در کشور ما، پدیده قاچاق است که باید با آن برخورد جدی صورت گیرد.

قبادیان اظهار امیدواری کرد: بحث قاچاق در آینده ای نزدیک در کشور حل شود تا از دغدغه های تولیدکنندگان کشور کاسته شود.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه این واحد تولیدی برای بانوان شغل ایجاد کرده است، اظهار داشت: حقوق زنان در بسیاری از زمینه‌ها پایمال شده بنابراین ایجاد شغل و درآمد برای آنها، یکی از حقوق زنان است که باید محقق شود.

وی بر لزوم توجه جدی‌تر به اشتغال بانوان تاکید کرد و بیان داشت: در این زمینه بحث اشتغال زنان سرپرست خانوار باید به شکل جدی‌تر مورد توجه باشد.

قبادیان خاطرنشان کرد: دولت دوازدهم برای ایجاد اشتغال به صورت جدی ایستاده و تلاش می کند تولید سرعت بگیرد و رونق دوباره در واحدهای تولیدی ایجاد شود.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری