Skip to Content


قیمت طلا، سکه و ارز صبح چهارشنبه، ۲۰ اسفند


بازار تهران که کاهش قیمت های جهانی را بی ارتباط به بازار داخلی می داند، امروز به بهانه افزایش قیمت ها در بازار های جهانی، تلاش کرد قیمت های داخلی را بالاتر ببرد و هر گرم طلای ۱۸ عیار اندکی کمتر از صد هزار تومان عرضه شد.


به گزارش یزدبانو به نقل از شبکه خبر،  قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز  با اندکی افزایش روبرو شد ولی همچنان نزدیک به پایین ترین سطح خود در 3 ماه گذشته قرار دارد.
کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی بر این باورند که پس از انتشار گزارش وزارت کار آمریکا، احتمال افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در نشست های آتی بیشتر شده و این مساله موجب تقویت ارزش دلار و کاهش قیمت طلا شده است.افزایش نرخ بهره آمریکا می تواند موجب کاهش تقاضا برای طلا شود. آغاز اجرای برنامه محرک پولی بانک مرکزی اروپا از روز دوشنبه نیز تاثیر زیادی بر افت ارزش یورو در برابر دلار داشته است.
شاخص ارزش دلار در برابر ارزهای معتبر بین المللی به بالاترین سطح در 12 سال اخیر رسیده است.قیمت پلاتین نیز به پایین ترین سطح خود از 6 سال گذشته  میلادی رسیده است. قیمت نقره نیز به پایین ترین حد خود در دو ماه گذشته رسیده است.
بدین ترتیب در معاملات امروز  بازار جهانی فلزات گرانبها ، بهای هر اونس طلا  با افزایش 90 سنتی ، به 1163 دلار و 40 سنت  رسید.
هر اونس نقره با   افزایش 6 سنتی، 15  دلار و  78  سنت،  هر اونس پلاتین با 2  دلار کاهش، 1131 دلار و هر اونس پالادیوم با 1 دلار افزایش،  806 دلار فروخته شد.

قیمت طلا، سکه و ارز صبح چهارشنبه 20 اسفند در بازار تهران:
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری