Skip to Content

رئیس اداره تبلیغات ابرکوه:

قیام مردم یزد یکی از اثرگذارترین عامل پیروزی انقلاب بود


رئیس اداره تبلیغات ابرکوه در آستانه دهم فروردین گفت: قیام خونین مردم یزد در این روز، یکی از اثرگذارترین حوادثی است که در روند پیروزی انقلاب اسلامی ایران سرعت ایجاد کرد.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزد رسا، حجت الاسلام و المسلمین مجید جعفرپور رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در گفتگو با سرو ابرکوه اظهار داشت: حضور و نقش مردم یزد در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بر هیچ کس پوشیده نبوده و نیست.


جعفرپور تصریح کرد: قیام مردم یزد در دهم فروردین سال 57، یکی از مهمترین حوادث سرنوشت ساز انقلاب اسلامی بوده و این قیام سبب شد تا مردم در سراسر کشور اقدام به مبارزه علیه نظام ستم شاهی کنند و در روند پیروزی انقلاب اسلامی ایران سرعت ایجاد شود.

 

وی همچنین با گرامیداشت یاد وخاطره سومین شهید محراب افزود: آیت‌‌الله صدوقی با سخنرانی‌های شفاف و صریح خود، جنایات خاندان پهلوی علیه ملت ایران را آشکار ساخته و مردم را برای فراهم کردن مسیر ایجاد حاکمیت دینی در کشور راهنمایی کرد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ابرکوه تأکید کرد: گرامیداشت این روز بزرگ تاریخی همواره ترسیم کننده راه انقلابی وحماسه آفرینی مردم در تدوام پیروزی انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری