Skip to Content

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:


عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: جا دارد نهادهای نظارتی مانند قوه محترم قضائیه و دادستان محترم به موضوع ترجمه اشتباه CFT ورود کنند.

به گزارش یزدبانو؛ حجت‌الاسلام سید جواد حسینی‌کیا در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در رابطه با ترجمه غلط  CFT توسط وزارت امور خارجه گفت: قطعا اینکه ترجمه نادرستی از لایحه CFT به مجلس داده شده، تخلف صورت گرفته و این اصلا کار درستی نیست.

وی افزود: اگر دولت بخواهد کلاه سر مجلس بگذار کار غلطی است و قابل قبول نیست مخصوصا اگر در جایی با اهداف کلی انقلاب در تضاد باشد که خیانت به مملکت است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تأکید کرد: جا دارد نهادهای نظارتی مانند قوه محترم قضائیه و دادستان محترم در این مسائل ورود کنند و با کسانی که عامل این کار هستند که می‌خواهند اهداف انقلاب را به بیراهه ببرند برخورد کنند.

حسینی‌کیا خاطرنشان کرد: مجلس هم باید در این عرصه ورود کند و پیگیری کند که آیا این مسئله سازمان یافته بوده یا اشتباه سهوی بوده است.

وی تصریح کرد: طبیعتا اگر اشتباه سهوی بوده باشد قابل اغماض است اما اگر واقعا اقدامی سازمان یافته است باید مورد پیگیری قرار بگیرد و برخورد شود.

حسینی‌کیا با اشاره به عملکرد شورای نگهبان به ویژه در موضوع CFT و دقت نظر این نهاد در قبال این لایحه افزود: باعث افتخار این مملکت است که یک دیدبان بصیر و آگاه به عنوان نهادهای بالادستی وجود دارد که اوضاع را رصد می‌کند و از آرا ملت و آرمان‌های انقلاب و قانون اساسی پاسداری کند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری