Skip to Content

انتقاد شدید جانباز دفاع مقدس از مسئولین؛

قرار بود نگذاریم شهدا در پیچ‌ وخم زندگی روزمره فراموش شوند


28 سال پیش عملیات کربلای 5 توسط تیپ الغدیر انجام شد و 234 تن از جوانان استان در آن شهید و 87 نفر مفقود شدند، چرا این دلاورمردی‌ها را فراموش کرده‌ایم؟ چرا صدا و سیما برای این شهدا برنامه‌ای نداشت؟چرا بنری جلوی استانداری برای سالگرد این عملیات نصب نشد؟

به گزارش یزدبانو به نقل از یزد آوا، نشست روشنگری هیئت عاشقان ولایت به مناسبت آغار ایام الله دهه فجر عصر روز گذشته با سخنرانی کاظم مشهدی بافان از راویان انقلاب اسلامی در حسینیه امیرچخماق در جوار تربت پاک هشت شهید گمنام برگزار شد.

 

مشهدی بافان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: چنانچه به تاریخ انسان‌ها برگردیم، همیشه نبرد بین حق و باطل وجود داشته است و همیشه با تلاقی دو دایره حق و باطل نبردی بین آن‌ها داده است.

 

وی ادامه داد: استکبار 200 سال پیش برای نابودی جبهه حق برنامه‌ای ریخت که نظم نوین جهانی باید در دنیا پیش رود و به جایی رسید که گفت دنیا باید کدخدایی داشته باشد و تمام برنامه‌ریزی‌ها دنیا با محوریت کدخدا باید انجام شود و کشورها را به پنج گروه تقسیم کرد که ایران در گروه چهارم قرار گرفت و به این ترتیب 3 گروه اول می‌توانستند به ایران دستور دهند.

 

این راوی انقلاب اسلامی با اشاره به مبارزات امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی، سه هدف انقلاب اسلامی را که امام(ره) دنبال می‌کرد بیرون راندن شاه از کشور، تشکیل حکومت اسلامی و  زمینه‌سازی برای ظهور انقلاب اسلامی عنوان کرد.

 

وی ادامه داد: بیرون کردن شاه و وارد کردن خدا در زندگی محقق شد و در 12 بهمن سال 57 نیز حکومت اسلامی تشکیل شد ولی متأسفانه به دلیل گوش نکردن به فرمان رهبری روز به روز بین حکومت اسلامی و جمهوری اسلامی زاویه ایجاد می‌شود.

 

این جانباز دفاع مقدس با اشاره به وضعیت حجاب و اختلاف مسئولین افزود: باید برای زمینه سازی ظهور امام زمان(عج) اختلاف ها را کنار گذاشت و چرا باید در رابطه با دفن شهدای گمنام اختلاف به وجود آید؟ ما باید ببینیم در نبرد جبهه حق و باطل در کجا قرار داریم.

 

وی با انتقاد از مسئولین استان در عدم گرامیداشت سالروز عملیات کربلای 5 تصریح کرد: 28 سال پیش این عملیات توسط تیپ الغدیر انجام شد و 234 تن از جوانان استان در آن شهید و 87 نفر در آن مفقود شدند، چرا این دلاورمردی‌ها را فراموش کرده‌ایم و صدا و سیما که دانشگاه انقلاب است برای این شهدا برنامه‌ای نداشت و نه بنری جلوی استانداری برای سالگرد این عملیات نصب شد، مگر امام(ره) نفرمودند« نگذارید پیشکسوتان جهاد و شهادت در پیچ‌ وخم زندگی روزمره به فراموشی سپرده شوند».

 

این رزمنده دفاع مقدس با اشاره به ماجرای دفن شهدای گمنام در یزد تصریح کرد: چرا شهدا را بازیچه جناح ها قرار دادیم، چرا با اوباما که خود شهادت عماد مغنیه را امضا کرده است مذاکره می‌کنیم؛ این مذاکره است یا معامله؟

 

وی تصریح کرد: میراث فرهنگی ما دارالعباده و گریه بر حسین است که برخی آن را مایه افسردگی می‌دانند هر چند بعدا عذرخواهی کردند؛ و چرا باید شهدا را که علی اکبر وار رفتند، علی اصغروار دفن کنیم، دفن شهدا در این مکان برای این است که این شهدا میراث فرهنگی ما هستند و در کنار انها امر به معروف و نهی از منکر داشته باشیم.

 

این یادگار دفاع مقدس با اشاره به قدم زدن ظریف با کری و همچنین سخنان اخیر روحانی گفت: سردار شهید «الله دادی» در بلندی‌های جولان در کنار «جهاد مغنیه» برای اسلام قدم می‌زد و وزیر امور خارجه ما در کنار وزیر امورخارجه امریکا قدم  می‌زند و بعد برخی می گویند چرا به این ها انتقاد می‌کنید «خداوند عقل سالم در بدن سالم دهد» اگر از این سخنان بمیریم، حق داریم.

گفتنی است این مراسم به همت ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد برگزار شد.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری