Skip to Contentفرمانده نیروی انتظامی استان یزد از ایجاد و فعالیت ۲۱ اکیپ گشت پلیس امنیت اخلاقی در یزد خبر داد.

به گزارش یزدبانو به نقل از خبرگزاری صداوسیما ، سردار محمدرضا میرحیدری در نشست آمران به معروف و ناهیان از منکر نیروی انتظامی استان ، با اشاره به اینکه استان یزد از دیرباز به شهر مذهبی و دارالعباده معروف است گفت : یکی از ویژگی‌های بارزی که سبب شده مردم یزد به این عنوان در کشور شناخته شوند توجه ویژه آنها به ارزش‌های دینی و مراسم مذهبی است که در روزهای مختلف سال در یزد برگزار می‌شود.

فرمانده انتظامی استان یزد ، با اشاره به اینکه متاسفانه برخی افراد با برپایی کاروان عروسی مزاحمت‌های بسیاری برای مردم به‌وجود می‌آورند افزود: تذکر به 93 کاروان عروسی از جمله مورادی است که در این زمینه انجام شد و 22 دستگاه خودرو هم توقیف شد.

وي گفت : به منظور افزایش آرامش شهروندان در معابر ، با خودروهایی که اقدام به آلودگی‌های صوتی و مزاحمت‌هایی برای مردم مي کنند برخورد مي شود .

میرحیدری از توزیع بیش از هشت هزار بروشور تبیینی و توجیهی در جامعه  خبر داد و افزود : یکی دیگر از اقداماتی که در استان و از سوی نیروی انتظامی در راستای فعالیت‌ها و مباحث فرهنگی صورت گرفته توزیع بسته‌های فرهنگی و مذهبی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه بانوان بوده که از جمله این بسته‌ها می‌توان به توزیع چادر اشاره کرد.

فرمانده انتظامی استان یزد رشد قارچ‌گونه کافی‌شاپ‌ها و قهوه‌خانه‌های غیرمجاز و یا با تخلفات مختلف را یکی از مواردی دانست که در استان یزد وجود دارد و نیروی انتظامی در راستای جلوگیری از مشکلات چنین واحدهایی، اقدام به برخورد قانونی با آنها کرده است.

وی گفت : در حوزه فضای مجازی با پشتیبانی پلیس فتا و پلیس امنیت در رصد و پایش این فضا برای جلوگیری از انتشار مطالب و تصاویر غیرمجاز و مبتذل اقدامات لازم صورت پذیرفته و با برخی از متخلفان هم برخورد صورت گرفته و تذکرات لازم هم ارائه شده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری