Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:


فرمانده سپاه الغدیر استان گفت: در استان یزد فضای همدلی بین مدیران، مسئولان، نمایندگان مجلس و ... در سطح استان، شورای تامین و شورای اداری استان حاکم هست که مایه افتخار است.

به گزارش يزدبانو؛ سردار فتح‌الله جمیری در جلسه شورای اداری استان که با حضور وزیر دفاع کشور برگزار شد، گفت: امروز در جمعی هستیم که همه حاضران اعضای خانواده نیروهای مسلح و همه بسیجی هستند و در استان یزد فضای همدلی بین مدیران، مسئولان، نمایندگان مجلس و ... در سطح استان، شورای تامین و شورای اداری استان حاکم هست که مایه افتخار است.

وی ادامه داد: اقدامات نیروی مسلح که با تلاش‌های انجام شده افتخارآمیز هست که با هدایت‌های مقام معظم رهبری صورت گرفته هست و از آن چه در برنامه چشم انداز پیش بینی شده بود جلوتر هستیم، با توجه به برنامه باید به عنوان قدرت منطقه‌ای تبدیل می‌شدیم اما اکنون به عنوان یک قدرت جهانی نیز مطرح هستیم کهنشان از فضای همدلی بین نیروهای مسلح هست.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه رده‌های مختلفی از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و ... در استان هستند، ادامه داد: همه اقشار مردم از استان در دفاع مقدس نقش بزرگی داشتند، استان نزدیک چهار هزار شهید تقدیم انقلاب و اسلام کرده که با توجه به جمعیت استان رقم بالایی هست، همچنین نزدیک به 10 هزار جانباز و هزار آزاده در استان هستند که این موضوع که همه آزادگان یزدی جانباز هستند بسیار قابل توجه هست.

جمیری ادامه داد: از خصوصیات یگان رزم استان و بسیجیان این هست که در طول هشت سال دفاع مقدس هیچ خطی به رزمندگان یزدی‌ داده نشد مگر این که تمام قد از این خط دفاع کردن و هیچگاه عقب نشینی نکردند که از خصوصیات بارز بسیجیان  و رزمندگان یزدی در هشت سال دفاع مقدس هست و مایه افتخار است.

وی عنوان کرد: در مجموعه سپاه الغدیر استان، 12 ناحیه، یک تیپ الغدیر که صاحب نام هست، سه مرکز آموزشی و .... فعالیت دارند و امیدواریم همه مردم استان به خصوص نیروهای مسلح از خدمات حوزه وزارت دفاع بهره‌مند شوند و شاهد تقویت و تسریع در مجموعه این نیروها با توجه به شرایط استان باشیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری