Skip to Contentواحد متخلف با ترکیب آب و گلاب به عنوان مواد ضدعفونی کننده، بدون پروانه بهداشتی و با قیمت فروش نامتعارف، کالای خود را به فروش می‌رساند!

به گزارش یزدبانو، سید جمال الدین طباطبایی اظهار داشت: در پی گزارشی مبنی بر فروش مواد ضدعفونی کننده تقلبی در یکی از فروشگاه‌های کالای بهداشتی، دستور پلمپ این واحد متخلف صادر شد.

وی بیان کرد: واحد متخلف با ترکیب آب و گلاب به عنوان مواد ضدعفونی کننده، بدون پروانه بهداشتی و با قیمت فروش نامتعارف، کالای خود را به فروش می‌رساند که با حکم قضائی فروشگاه مذکور توسط مأموران بهداشت و اماکن عمومی پلمپ شد.

طباطبایی با بیان اینکه سلامت عمومی از مصادیق حقوق عامه است، افزود: در شرایط حساس فعلی که ویروس کرونا در بیشتر استان‌های کشور انتشار یافته، بحث سلامت و بهداشت عمومی بسیار حائز اهمیت است و همه باید تلاش کنند تا از شیوع این بیماری جلوگیری شود.

دادستان عمومی و انقلاب خاتم با بیان اینکه با هر عامل تهدید امنیت بهداشتی مردم برخورد قاطع و قانونی صورت می‌گیرد، اظهار داشت: واحدهای صنفی به توصیه‌های کارشناسان بهداشت توجه ویژه ای داشته باشند، در غیر این صورت به شدت برخورد قانونی صورت می‌گیرد و از فعالیت آنها جلوگیری می‌شود.

وی بر لزوم مشارکت شهروندان برای مقابله با شرایط حساس پیش رو تاکید کرد و افزود: مردم ضمن عمل به توصیه‌های بهداشتی جامعه پزشکی کشور و اجتناب از هر گونه تردد غیر ضروری می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل بهداشتی یا تخلف‌های صنفی تهدیدزا مراتب را به مسئولین مرتبط گزارش کنند.

مهر
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری