Skip to Content

گفتگو/ به همت هیئت پیروان عترت یزد؛

فردا مراسم هفتمین روز شهادت سردار الله دادی ویژه بانوان برگزار می شود


مراسم هفتمین روز شهادت سردار الله دادی به همت هیئت بانوان پیروان عترت یزد فردا چهارشنبه در امامزاده شاهزاده فاضل یزد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار یزدبانو، رقیه کفیل الناس مسؤول هیئت پیروان عترت خواهران رزمندگان اسلام در گفتگو با خبرنگار ما  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهادت سردار الله دادی اظهار کرد : به همین مناسبت مراسم ویزه هفتمین روز شهادت این شهید سرافراز فردا چهارشنبه هشتم بهمن در جوار آستان مقدس امام زاده شاهزاده فاضل یزد واقع در خیابان امام جنب بازار برگزار می شود.

کفیل الناس افزود : سخنران این مراسم کاظم مشهدی بافان یکی از همرزمان این شهید خواهد بود که به بازگویی  خاطرات  و بیان خصوصیات اخلاقی این شهید می پردازد.

وی تصریح کرد :  این برنامه از ساعت 15 آغاز و تا قبل از نماز مغرب و عشا ادامه می یابد و مداحی از اهم برنامه های این مراسم خواهد بود و از همه بانوان علاقه مند دعوت می شود تا در این مراسم شرکت کنند.

شایان ذکر است : سردار محمد علی الله دادی فرمانده اسبق سپاه الغدیراستان یزد بود که در حمله تروریستی 28 دیماه امسال توسط بالگرد رژیم صهیونیستی به همراه جهاد مغنیه و برخی از نیروهای مبارز لبنانی به فیض شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/ ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری