Skip to Content

افتخاری:

فراکسیون زنان برای انجام رسالت خود نیازمند همکاری دولت است


عضو فراکسیون زنان مجلس : تحقق مطالبات رهبری در راستای احقاق حقوق زنان مهمترین رسالت این فراکسیون است/ خواستار ارائه طرح از سوی دولت برای تسریع در روند امور زنان هستیم.

به گزارش یزدبانو ،لاله افتخاری، عضو فراکسیون زنان مجلس با یادآوری اینکه هم اکنون برای تحقق پیشنهادهای این فراکسیون در جهت احقاق حقوق زنان از محل بودجه  94 تلاش می‌کنیم اظهار کرد: این فراکسیون نظارتی جدی بر تسریع روند اجرای ماده 230، 227 و 218 در جهت دفاع از حقوق زنان دارد.


وی افزود: حضوری تأثیرگذار و الهام بخش در راستای تحقق مطالبات مقام معظم رهبری برای دفاع از حقوق زنان در مجامع داخلی و بینالمللی مهمترین رسالت این فراکسیون است.


عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به حضور فعال در جلسات این شوراها از سوی نمایندگان منتخب مجلس یادآور شد از کمیته کمیسیون فرهنگی و شورای عالی انقلاب فرهنگی انتظار داریم که برای تحقق برنامه‌های ویژه زنان در برنامه ششم توسعه پیشنهادهایی ارائه دهند و بتوانیم وضعیت زنان کشور را آن طور که شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، بهبود بخشیم.


عضو کمسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر ضرورت همکاری دولت در جهت ارائه لوایح مورد نیاز برای دفاع ازاحقاق حقوق زنان تصریح کرد: ما خواستار ارائه طرح و لوایحی از سوی دولت به مجلس هستیم که به دلیل خلأ قانونی نتوانستیم پیگیر آن باشیم ضمن اینکه تسریع در روند اجرای امور زنان از دولت حمایت خواهیم کرد.

 

منبع:نسیم

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری