Skip to Content

گفتگو/ رییس انجمن شعر بسیج خبر داد:


رییس انجمن شعر بسیج استان یزد از انتشار فراخوان دوازدهمین همایش فصلی اوج هنر یزد ویژه شاعران استان 20 تا بالای 45 سال خبر داد.

به گزارش یزدبانو، عالیه مهرابی در گفتگو با خبرنگار یزدبانو اظهار کرد : فراخوان دوازدهمین همایش فصلی اوج هنر ویژه شاعران استان یزد حاوی موضوعات متنوع منتشر شد.
مهرابی موضوعات این فراخوان را شامل «نشان در بی نشانی ویژه چهلم شهدای استان یزد»، « خورشید یازدهم و سیره زندگی و میلاد امام حسن عسکری(ع)» و « فصل شکوفه ها و امام ،حضور،فجر انقلاب» برشمرد.
وی تصریح کرد : در هر موضوع نفرات برتر معرفی خواهد شد و اشعاری که به طور خاص در مورد شهدای گمنام سروده شده باشد به صورت و یژه داوری خواهد شد.

رییس شورای شعر بسیج استان یزد درباره شرایط سنی شرکت کننده در این فراخوان گفت : آثار در سه رده سنی زیر 20 سال ،20 تا 45 سال و 45 سال به بالا داوری خواهد شد.

مهرابی در پاسخ به این سؤال که نحوه ارسال آثار چگونه است گفت : ذکر نام و نام خانوادگی، نام شهرستان، سال تولد و شماره تماس ذیل هر قطعه شعر ضروری است و آثار در هر قالب شعری پذیرفته می شود و محدودیتی در تعداد اثر وجود ندارد.

وی تصریح کرد : اشعار ارسالی باید تازه سروده باشد و آثار تکراری از داوری حذف می شود و از صاحبان آثار برتر برای حضور در همایش دعوت می شود.

وی مهلت ارسال آثار را تا  پایان دی ماه امسال اعلام کرد و افزود : افراد می توانند ارسال آثار خود را به رایانامه: owjhonar@gmail.com و یا پست خصوصی در و بلاگ انجمن شعر بسیج: به آدرس
Ojehonaryazd.blogfa.com و یا به دورنگار 36281855-035 ارسال کنند.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری