Skip to Content

مدیرکل بهزیستی استان یزد خبر داد


محمدعلی عطابخش گفت: مهدهای کودک موظف هستند شهریه ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد را به والدین عودت دهند.

به گزارش یزدبانو، محمدعلی عطابخش در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، پیرامون عودت هزینه شهریه مهد های کودک  گفت: بر اساس ابلاغیه سازمان بهزیستی کشور، مهدهای کودک باید در صورت ارائه درخواست کتبی والدین مبنی بر عدم حضور فرزندانشان در مهد در ابتدای هرماه نسبت به عودت شهریه آن ماه اقدام کنند.

مدیرکل بهزیستی استان یزد افزود:البته در صورت حوادث خاص نظیر کرونا که منجر به تعطیلی مهدهای کودک شد نیز باید این مراکز شهریه ها را عودت دهند برهمین اساس مهدهای کودک موظف هستند شهریه ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد را به والدین عودت دهند.

وی در خصوص بازگشایی مجدد مهدهای کودک از 24 خردادماه  هم گفت: پس از مصوبه ستاد استانی کرونا مبنی بر بازگشایی مهدهای کودک، فراخوانی با اعلام اسامی مهدهای کودک جهت ثبت نام دراین مراکز در سایت بهزیستی داده شد که تاکنون 350 نفر در این سایت ثبت نام کرده و مراکز موردنظر خود را انتخاب کردند.

شهریه مهدهای کودک هیچ افزایشی نداشته است

عطابخش با تاکید براین نکته که تمامی مهدهای کودک ملزم به رعایت  پروتکل های بهداشتی و پذیرش کودکان به صورت محدود هستند ابراز داشت: 20 مهدکودک در شهرستان یزد و مهدهای کودک در شهرستان های اردکان،میبد،بافق،تفت و مهریز می توانند پس از تائید مراکز بهداشتی نسبت به پذیرش کودکان با یک چهارم ظرفیت اقدام کنند.

مدیرکل بهزیستی استان در خصوص میزان افزایش شهریه مهدهای کودک در سال جاری هم گفت: شهریه مهدهای کودک بر اساس شهریه سال 98 دریافت خواهد شد و در این زمینه هیچ گونه افزایشی مجاز نیست.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری