Skip to Content

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خبر داد:

عقد تفاهم نامه دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد با مرکز فنی و حرفه ای استان


به موجب تفاهم نامه دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و اداره کل فنی و حرفه ای استان، تمهیداتی برای اشتغال زایی بانوان جویای کار از سوی این دو اداره فراهم شد.

به گزارش یزدبانو به نقل ازاداره كل روابط عمومي استانداري يزد، «فخرالسادات خامسی هامانه»، در جلسه ای با مدیر کل فنی و حرفه ای استان در خصوص مهارت آموزی بانوان استان به هم اندیشی پرداخت.
مدیر کل دفتر اموربانوان و خانواده استانداری، با اشاره به افزایش تعداد بانوان مراجعه کننده برای اشتغال زایی به این دفتر، برلزوم شناسایی و معرفی گنجایش مراکزفنی و حرفه ای استان برای آموزش و اشتغال بانوان تأکید کرد.
خامسی، استفاده بانوان از آموزش های فنی و حرفه ای با رویکرد بازار محوری، همراه با اعطای وام های مشاغل خانگی را فرصت مناسبی دانست و اولویت به بانوان تحصیل کرده، بانوان بی سرپرست و بد سرپرست را تأکید کرد.
در این دیدار همچنین در خصوص تفاهم نامه ای برای همکاری های دو سویه میان این دو اداره کل هم اندیشی و مواد این تفاهم نامه مورد تصویب قرار گرفت.
طبق این تفاهم نامه، دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مؤظف به شناسایی و معرفی بانوان جویای کار و بانوان توانمند برای ایجاد اشتغال به مرکز فنی و حرفه ای استان شد و این مرکز نیز برای برگزاری دوره های آموزشی رایگان و همراه با تخفیف، ارائه گواهی نامه بین المللی، اعطای وام و همچنین بازاریابی اعلام آمادگی کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری