Skip to Content

امام جمعه یزد:

عربستان در حمله به یمن فریب خورد/شکست دشمن در برابر صبر ملت ایران


امام جمعه یزد با اشاره به اینکه دشمنان ایران اسلامی در برابر صبر ملت ایران و تلاش‌ها و درایت‌های رهبری شکست خوردند گفت: ملت ایران با صبر و قناعت و رهبری مقام معظم رهبری نشان داد که تحریم‌ها هیچ تأثیری بر کشور ندارد و زیر بار ظلم نمی‌رود و در مبارزه با تروریست صادقانه عمل می‌کند تا جایی که خود اروپایی ها نیز به این مطالب اذعان داشتند.

به گزارش یزد بانو به نقل از یزد آوا، آیت الله محمد رضا ناصری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به نامگذاری سال به عنوان «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» تأکید کرد: این شعار ما را ملزم می‌کند تا با دل و جان خود و با اخلاص در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی حرکت کنیم و دراین راه کوتاهی نکنیم.


وی ادامه داد: دولت باید نسبت به مردم همدل و با خلوص باشد و مصلحت نظام اسلامی و جامعه را در نظر بگیرد و دلش برای مردم بتپد، مردم نیز نسبت به همدیگر با خلوص رفتار کنند.


نماینده ولی فقیه در استان  بیانات مقام معظم رهبری در حرم رضوی را بسیار جالب و پرمعنا و محتوا خواند و خاطرنشان کرد: چنانچه دولتمردان و همه دست اندرکاران در امور کشور به این بیانات توجه کنند، در آن به خوراک برنامه‌ریزی تا پایان سال جاری برای کشور پرداخته‌ شده است.

 

آیت الله ناصری با اشاره به بخش اول بیانات مقام معظم رهبری در حرم رضوی در بیان برترین معروف‌ها و بدترین منکرها ، بر اعتلای فرهنگ درجامعه، ایجاد سلامت محیط اخلاقی، سلامت محیط خانواده، حفظ کانون خانواده‌ها و تکثیر نسل و تربیت فرزند تأکید داشت و  ابتذال اخلاقی در جامعه، کمک به دشمنان اسلام، تضعیف نظام اسلامی و تضعبف اقتصاد جامعه را از مصادیق منکرات خواند.

 

امام جمعه یزد با اشاره به مذاکرات هسته‌ای یادآور شد: دشمن  در مسائل هسته ای ما را به گونه‌ای معرفی کرد که به دنبال کشورگشایی و سلاح هسته ای هستیم و به این بهانه تحریم و مسائل دیگر را در دستور کار خود قرار داد و ما ناچار به مذاکره شدیم و  اکنون مذاکره کنندگان پس از سال‌ها حرکت های فرسایشی به توافق رسیدند که با شکل گرفتن  به صورت قانونی، به آن عمل می‌کنند.

 

نماینده ولی‌‌فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: دشمنان ایران اسلامی در برابر صبر ملت ایران و تلاش‌ها و درایت‌های رهبری شکست خوردند.

 

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران با صبر و قناعت و رهبری مقام معظم رهبری نشان داد که تحریم‌ها هیچ تأثیری بر کشور ندارد و زیر بار ظلم نمی‌رود و در مبارزه با تروریست صادقانه عمل می‌کند تا جایی که خود اروپایی ها نیز به این مطالب  اذعان داشتند.

 

آیت الله ناصری گفت: نشستن دنیا در یک طرف میز مذاکره و ایران در طرف دیگر نشانه عظمت ملت ایران  است و ما با این مذاکرات چیزی را از دست نداده ایم چرا که به دنبال بمب هسته ای نبودیم و به پیشرفت خود ادامه می‌دهیم.

 

امام جمعه یزد در بخش دیگری از سخنان خود به حمله عربستان به یمن اشاره کرد و ادامه داد: یمن کشوری با 22 میلیون جمعیت است که بیش از 50 درصد آن را شیعه زیدیه تشکیل می‌دهند و قدمتی بیشتر از عربستان دارد.

 

وی افزود: مردم یمن، مردمانی مبارز و متحد هستند و عربستان در حمله به یمن فریب خورد و سازمان ملل متحد نیز با دلارهایی که به جیبش می‌رود در مقابل این واقعه سکوت کرده است.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری