Skip to Content

مدیر مسئول مؤسسه تخصصی مهدی‌یاران شهرستان یزد:


طرح شناسايی مستعدان قرآنی توسط مؤسسه قرآنی مهدی‌ياران شهرستان يزد به مدت 13 ترم آموزشی اجرا می‌شود.

به گزارش یزد بانو به نقل از ایکنا، مدیر مسئول مؤسسه تخصصی مهدی‌یاران شهرستان یزد  با بیان این مطلب که طرح شناسایی مستعدان قرآنی در یزد اجرا می‌شود، گفت: از سوی مؤسسه قرآنی مهدی‌یاران، چهارمین طرح استعدادیابی قرآن در شهرستان یزد طی ایام تابستان اجرا می‌شود.

امیر میرجلیلی به اجرای طرح استعدادیابی قرآن در شهرستان یزد ویژه پسران مقطع ششم ابتدایی اشاره و تصریح کرد: هم‌اکنون ثبت‌نام از مقاطع تحصیلی ششم ابتدایی در شهرستان یزد صورت می‌گیرد.

وی ضمن بیان مطلب فوق به نحوه مصاحبه و گزینش افراد مستعد قرآنی در زمینه حفظ قرآن اشاره کرد و گفت: پس از ثبت‌نام از متقاضیان رشته حفظ قرآن، حداکثر ۱۵ نفر از طریق مصاحبه پذیرفته می‌شوند.

این حافظ قرآن زمان مصاحبه حضوری افراد ثبت‌نام کننده در رشته حفظ قرآن مؤسسه مهدی‌یاران یزد را ۱۷ تا ۲۳ خردادماه جاری نام برد و افزود: طرح شناسایی مستعدان قرآنی هر سال پذیرش دارد که در سال جاری، ایام تابستان بر این مهم اختصاص داده خواهد شد.

میرجلیلی در ادامه به آموزش متعلمان در قالب ۱۳ ترم آموزشی به مدت ۴ سال متوالی اشاره و بیان کرد: متعلمان طی ۴ سال در قالب کلاس‌های حضوری آموزه‌های مربوط به مفاهیم، تجوید، صوت و لحن و قرائت قرآن را فرامی‌گیرند.

این مسئول تأکید کرد: همچنین مسابقات قرآن همراه با اردوهای تفریحی و زیارتی در اختیار حافظان قرآن قرار می‌گیرد و در پایان مدت زمان فوق‌الذکر، با برگزاری آزمون افراد ممتاز حائز دریافت مدارک تخصصی حفظ قرآن تا سطح کارشناسی خواهند شد.

وی در پایان یادآور شد: متقاضیان این دور از طرح تخصصی می‌توانند همه روزه تا ۱۶ خردادماه جاری به نشانی مؤسسه مهدی‌یاران واقع در شهرستان یزد، خیابان شاهدیه، خیابان گلبهار مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۱۳۲۵۸۴۴۱۸ تماس حاصل کنند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری