طرح توسعه دبیرستان دخترانه انبیا ابراهیم‌آباد رستاق - نمایش محتوا - یزد بانو
Skip to Contentمدیرکل آموزش‌وپرورش استان در حاشیه بهره‌برداری از طرح توسعه دبیرستان دخترانه انبیا ابراهیم‌آباد رستاق از دانش آموزان خواست تا فرصت‌های پیشرو را غنیمت شمرده تمام همت خود را برای اعتلا و پیشرفت روزافزون کشور به کاربندند.

به گزارش یزدبانوبه نقل از روابط عمومی فرماندار اشکذر؛ مدیرکل آموزش‌وپرورش استان از چند مدرسه شهرستان اشکذر بازدید و در حاشیه بهره‌برداری از طرح توسعه دبیرستان دخترانه انبیا ابراهیم‌آباد رستاق اظهار داشت: بدون شک در هنگام بازگشایی مدارس همیاری و همکاری خیرین مدرسه‌ساز نمود بیشتری می یابد که ضروری است از تمامی این افراد قدردانی گردد.

"احمد شیرزاد " با اشاره به تقارن محرم، هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید افزود: دانش آموزان باید ضمن بهره‌مندی از شرایط مطلوب جامعه که با جان‌فشانی‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس به‌دست‌آمده است درس‌های حادثه بزرگ کربلا را در زندگی خود به‌کارگیرند که یقیناً این مهم می‌تواند نقش اثرگذاری در اعتلای کشور داشته باشد.

وی بابیان اینکه آموزش‌وپرورش همواره دست خود را به نشانه ادب در مقابل خیرین، معلمین و دانش آموزان بر سینه دارد ابراز امیدواری کرد: دانش آموزان با استفاده از فضا و فرصت پیشرو زمینه را برای پیشرفت و توسعه روزافزون کشور فراهم نمایند.

محمدعلی شاه‌حسینی فرماندار اشکذر نیز در صحبت‌های خود بابیان اینکه اعتبارات لازم برای پرداخت بدهی برخی از مراکز آموزشی شهرستان تأمین‌شده است بر ضرورت همراهی و همکاری سازمان نوسازی به‌منظور رفع مشکلات مدارس تأکید کرد.
 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری