Skip to Content

همزمان با فرارسیدن بهار طبیعت؛


رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان خاتم گفت: همزمان با عید نوروز و فرارسیدن بهار طبیعت طرح سراسری آرامش بهاری در این شهرستان اجرا می شود.

به گزارش یزدبانو، حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده در گفتگو با خبرنگار طنین خاتم با اعلام این خبر اظهار داشت: این طرح با هدف ارتقای سطح دینی و فرهنگی و ارائه خدمات رفاهی به مسافران و زائران در بقعه متبرکه شیخ عبدالله مروست به مرحله اجرا در می آید. 
 
محمد زاده گفت: سازمان اوقاف با هدف بهره برداری معنوی از فضای بقاع متبرکه و امامزادگان در ایام تعطیلات نوروزی و تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف در جوار امامزادگان این طرح را اجرا می کند. 
 
وی افزود: این طرح شامل: ویژه برنامه لحظه تحویل سال که امسال همزمان است با شب شهادت امام هادی(ع) و از معنویت خاصی برخوردار خواهد بود در جوار بقعه متبرکه شیخ عبدالله مروست ، حضور دو مبلغ اعزامی از قم که دارای تخصص های مشاوره و کار باکودک هستند ، برپایی غرفه های مشاوره ، کار باکودک ، محصولات فرهنگی ، بازی های بزرگسال ، ایستگاه صلواتی و... با همکاری سپاه شهرستان و شهرداری مروست اجرا خواهد شد.
 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خاتم گفت:طرح آرامش بهاری از ٢٨ اسفندماه الی ۱۴ فروردین در بقاع متبرکه خاتم برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری