Skip to Content

مسئول دبیر خانه بین المللی یزد حسینیه ایران خواستار شد؛


مسئول دبیر خانه بین المللی یزد حسینیه ایران با قدردانی از خدمات هیئات مذهبی یزد در طول سال و کمک در خدمات عاوالمنفعه، ورود هیئات مذهبی به عرصه های فرهنگی و ورزشی استان را خواستار شد.

 به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی دبیر خانه بین المللی یزد حسینیه ایران؛  سید حسن حسینی مسئول این دبیرخانه در جمع شورای بسیج رؤسای هیئات مذهبی یزد با قدردانی از فعالیت های خوب هیئات های مذهبی در عرصه های فرهنگی ورزشی و اجتماعی خواستار ورود پر رنگ آنان به این مسایل شد.

وی افزود:مایه افتخار این استان است که هیئات علاوه بر برپایی مراسم های باشکوه عزاداری برای  خدمات عام المنفعه همچون کمک به نیازمندان تهیه جهیزیه ، رفع اختلافات خانوادگی و برگزاری جشن ها در طول سال تلاش می کنند و همه باید قدردان این فعالیت ها باشیم. 

مسئول دبیر خانه بین المللی یزد حسینیه ایران تصریح کرد: رتبه دار بودن یزد در بعضی معضلات فرهنگی و اجتماعی زیبنده حسینیه ایران نیست و امیدواریم نهادهای مسئول به این دغدغه مردم توجه کنند تا همیشه نام یزد و یزدی در همه جا مورد افتخار باشد.

حسینی ادامه داد: مایه مباهات است که مدیر عامل یک باشگاه ورزشی یک سردسته هیات باشد و طوری تیم را هدایت و مدیریت کند که در جایگاه نایب قهرمانی جام بین قاره ای جهان قرار گیرد و این نحوه مدیریت باید مورد توجه و الگو نهادها، حداقل در حوزه ورزشی که دغدغه همه است باشد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر بیش از380 حسینیه در شهر یزد و بالغ بر هزار حسینیه در استان وجود دارد که هیئت امنای این حسینیه‌ها آمادگی دارند با رعایت شأن این اماکن نسبت به برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی هنری ورزشی اقدام کنند و نباید استفاده از این حسینیه ها فقط مختص به ده روز یا یک ماه از سال باشد، همچنان که در حال حاضر بعضی از این حسینیه‌ها در این زمینه‌ها فعالیت‌های خوبی دارند.

انتهای پیام / ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری