Skip to Content

مسئول جبهه فرهنگی یزد مطرح کرد


مسئول جبهه فرهنگی یزد گفت: باید فهم، درک و بصیرت مردم را درزمینهٔ هزینه کردن برای مسائل فرهنگی را بالا ببریم.

به گزارش یزدبانو؛ «حجت‌الاسلام‌والمسلمین نجیمی» در نشستی با حضور مدیران و معاونان فرهنگی مدارس علمیه خواهران شهر یزد، با اشاره به لزوم بصیرت افزایی مردم در توجه و هزینه کردن برای ارتقاء فرهنگ دینی اظهار کرد: وقف و نذر دو مقوله زیبا در دین اسلام جهت جذب کمک‌های مردمی و خیرین است.

وی ادامه داد: خیلی از مردم می‌خواهند نذورات و وقف‌های خود را صرف امور فرهنگی و ارتقاء اخلاق اسلامی در جامعه نمایند ولی ممکن است مسیر آن را ندانند؛ ما به‌عنوان نیروهای فرهنگی شهر موظفیم مردم را در این زمینه راهنمایی کنیم.

مسئول جبهه فرهنگی استان یزد تصریح کرد: اگر بخواهیم نذورات و هدایای مردم به سمت امور فرهنگی سوق پیدا کند، لازم است خیرین شهر شناسایی و سازمان‌دهی شده و با آن‌ها جلساتی تشکیل شود تا دیدگاه و بینش آن‌ها را به سمت اهمیت اخلاق مردم شهر و امور فرهنگی هدایت کنیم.

نجیمی با اشاره به همکاری بین سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی در این امر خطیر، تصریح کرد: یکی دیگر از مؤلفه‌های مهم برای جذب کمک به امور فرهنگی، شناسایی ظرفیت‌های شهر است؛ ادارات، سازمان‌ها و نهادهای مختلفی در یک شهر، دارای امکانات و ظرفیت‌هایی هستند که می‌توان با استفاده از این امکانات، امور فرهنگی شهر را رونق بخشید.

انتهای پیام/3857

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری