Skip to Content

مسئول روابط عمومی دانشگاه شهید صدوقی یزد تصریح کرد:

شناسایی 52 مورد مبتلا به بیماری کرونا در ابرکوه


سلمانی مسئول روابط عمومی دانشگاه شهید صدوقی یزد بیان کرد: طرح شهید سلیمانی باعث شناسایی سریع تر افراد مبتلا به ویروس و قرنطینه شدن افراد ناقل کرونا و جلوگیری از انتقال بیشتر ویروس است.

به گزارش یزدبانو، ابراهیم سلمانی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در مورد وضعیت قرمز کرونا در شهرستان ابرکوه گفت: طی 48 ساعت 52 مورد ابتلا به بیماری کرونا مثبت در شهرستان ابرکوه شناسایی کرده ایم که 47 نفر از آنها در مراحل ابتدای بیماری شناسایی شدند که بستری نشده اند.  

مسئول روابط عمومی دانشگاه شهید صدوقی یزد افزود: افرادی که شناسایی و پایش شدند تحت مراقبت و ایزوله هستند. همچنین تمام افراد مشکوکی که با فرد مبتلا ارتباط داشته اند باید در قرنطینه خانگی بمانند و دستورالعمل ها را رعایت کنند تا وضعیت آنها مشخص شود.

وی ادامه داد: میزان رعایت دستورالعمل ها کمترین میزان را در استان های میبد 69 درصد، مهریز70 درصد و ابرکوه71 درصد دارد که از میانگین استانی که 74درصد است کمتر هستند.

سلمانی خاطرنشان کرد: در شهرستان بافق هم در یک روز 10 نفر مبتلا به بیماری کرونا شناسایی شده و این عدد به صورت قابل ملاحظه ای افزایش داشته است و همچنین تیمی از معاونت بهداشتی دانشگاه شهید صدوقی برای انجام آزمایش ها اعزام شده اند.

مسئول روابط عمومی دانشگاه شهید صدوقی یزد عنوان کرد: در طرح شهید سلمانی خانواده هایی که مبتلا به بیماری کرونا هستند شناسایی می شوند و تمام آزمایش ها  و هزینه ها آن رایگان است. درحال حاضر طرح شهید سلیمانی باعث جلوگیری از ابتلا بیشتر این بیماری شده و وضعیت در حال کنترل است و امیدواریم مردم هم تمام دستورالعمل ها را رعایت کنند.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری