Skip to Content

مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف یزد:


مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف یزد با تأکید بر اینکه صاحبان واحدهای صنفی کالای خود را طبق فاکتور خرید و بر اساس سود عادلانه عرضه کنند، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد یک هزار و 672 واحد صنفی متخلف در استان یزد شناسایی شده‌اند.

یزدبانو؛ محسن مظفری‌زاده در گفتگو با خبرنگار یزدبانو در رابطه با میزان تخلفات واحدهای صنفی در استان یزد اظهار کرد: بازرسی‌های اصناف بیشتر شکایت محور است و بر این اساس از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد یک هزار و 672 واحد صنفی متخلف در استان یزد شناسایی شده‌اند.

وی ادامه داد: این واحدهای متخلف بیشتر از صنف‌های لبنیات، پوشاک، طواف و رستوران‌داران بوده‌اند.

مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف یزد تصریح کرد: پرونده افراد متخلف که توسط بازرسان اتاق اصناف شناسایی شده‌اند، به اداره کل تعزیرات حکومتی ارجاع داده می‌شود تا برابر قانون با آن‌ها برخورد شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعداد 6 گروه بازرسی اتاق اصناف یزد در حال رسیدگی به شکایت‌های مردمی و بازرسی اصناف مختلف هستند.

وی با اشاره به وضعیت نابسامان کنونی بازار اذعان کرد: در شرایط کنونی سعی کرده‌ایم گروه بازرسی خود را تخصصی و قوی‌تر کرده و بازرسی از واحدهای صنفی عرضه‌کننده کالاهای مصرفی مردم را در اولویت قرار داده‌ایم.

مظفری زاده با بیان اینکه تنش‌های ایجادشده در قیمت اجناس باعث افزایش شکایت مردمی شده است، گفت: توصیه ما به همشهریان این است که در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشی، با شماره 6291719 و 124 تماس حاصل فرمایند تا در اسرع وقت بازرسان اصناف به وظیفه ذاتی خود عمل کنند.

وی ادامه داد: موضوع بررسی و نظارت قیمت‌های محصولات در واحدهای صنفی همواره موردتوجه بازرسان اتاق اصناف است.

مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف یزد در توصیه به صاحبان واحدهای صنفی اذعان کرد: از همه صاحبان واحدهای صنفی خواهش می‌کنیم در شرایط کنونی به تنش‌ها دامن نزنند و کالای خود را بر طبق فاکتور خرید و سود عادلانه عرضه کنند.

انتهای پیام/3857

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری