Skip to Contentرئیس اداره آموزش و پرورش مهریز گفت: برای چهارمین سال متوالی 9 هزار نفر از دانش آموز شهرستان در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با هدف ترویج فرهنگ ورزش ، شاداب سازی محیط تحصیل و تامین سلامتی و نشاط دانش آموزان شرکت کردند.

به گزارش یزدبانوبه نقل از ایرنا ؛ سید علی کارآموز، عصر دوشنبه در حاشیه آیین افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان در سالن ورزشی امام رضا (ع) افزود: این المپیاد با همکاری مسئولان مدارس تمام مقاطع تحصیلی تا پایان سال 1396 و با همکاری نیروهای آموزشی و مربیان ورزش پیگیری می شود.
وی اظهار کرد: در چارچوب رقابت المپیاد یاد شده که زیر نظر تربیت بدنی آموزش و پرورش اجرا می شود ، دانش آموزان در رشته های مختلف ورزشی در مدرسه به رقابت می پردازند.
در مراسم یادشده که معاون فرمانداری مهریز، تعدادی از فرهنگیان و دانش آموزان حضور داشتند، برنامه های مختلف فرهنگی ، هنری و ورزشی اجرا شد.
اجرای برنامه حاملان قرآن ، برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی، پخش سرود ملی المپیاد، قرائت سوگند نامه المپیاد، رژه تیم های ورزشی و انجام حرکت های ورزشی توسط تیم های شرکت کننده از مهمترین برنامه های انجام شده در این مراسم بود.
9 هزار دانش آموز در 100 مدرسه مهریز تحصیل می کنند و هم اکنون 19 مربی ورزشی با آموزش و پروزش شهرستان همکاری دارند.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری