Skip to Content

آیت‌الله سیدجواد آیت‌اللهی در جمع نمازگزاران جمعه:

شرکت در انتخابات به معنای نادیده گرفتن مشکلات نیست


امام جمعه موقت یزد گفت: مردم باید از فرصت حضور در انتخابات در راستای تعیین سرنوشت خود و آینده کشور به خوبی استفاده کنند.

به گزارش یزدبانو، آیت‌الله سید جواد آیت‌اللهی امام جمعه موقت یزد با تاکید بر حضور گسترده و آگاهانه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم باید از فرصت حضور در انتخابات در راستای تعیین سرنوشت خود و آینده کشور به خوبی استفاده کنند.

وی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته یزد ادامه داد: همه مردم باید به بررسی دقیق اهداف، برنامه‌ها و ویژگی‌های نامزدهای انتخابات اهتمام داشته باشند تا بتوانند فرد اصلح را انتخاب کنند.

آیت اللهی افزود: حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در سخنان خود بارها به ویژگی‌های «اصلح» اشاره کرده اند؛ مردم باید خصوصیات و وضعیت نامزدها را بررسی کنند و با در نظر گرفتن مصالح نظام در انتخابات شرکت کنند.

امام جمعه موقت یزد با یادآوری این نکته که شورای نگهبان کف صلاحیت‌ها را در نظر می‌گیرد تصریح کرد: اصلح کسی است که مردمدار، ولایت محور، دشمن ستیز و خدمتگزار نظام باشد و به تکالیف خود نسبت به جامعه و مردم وفادار و پایبند باشد.

وی با تاکید بر اهمیت مشارکت بالا در انتخابات از یک‌سو و انتخاب نامزدهای اصلح از سوی دیگر خاطرنشان کرد: دشمنان و استکبار جهانی انتخابات پیش رو را به دقت زیر نظر دارند؛ بنابراین همه کسانی که به اسلام و انقلاب و آینده کشور دلبستگی دارند، باید انتخابات را بیش از پیش جدی بگیرند. کشور به مجلس انقلابی نیاز دارد.

امام جمعه موقت یزد تصریح کرد: شركت درانتخابات به معناي رضايت از وضع موجود و نادیده گرفتن مشکلات نیست؛ ما مخالف دهن كجي به احكام اسلام، تبعيض، مفاسد اقتصادي، رانت خواري و دروغ هستيم و اعتراض خود را بارها اعلام كرده ايم اما چون در انتخابات پاي اسلام و انقلاب و امنيت كشور در ميان است به پاي صندوق های رای مي آييم.

وی گفت: همانگونه كه رهبر معظم انقلاب فرموده اند، هركس به ايران علاقه دارد در انتخابات شركت كند.

امام جمعه موقت یزد در  بخش دیگری از سخنان خود چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی را گرامی داشت و از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

وی خاطرنشان کرد: مردم در راهپيمايي ٢٢بهمن سنگ تمام گذاشتند و اینک نوبت مسئولان است که با تمام وجود در خدمت باشند.

وی همچنین فرا رسیدن میلاد مبارک حضرت فاطمه(س) را تبریک گفت و بر اهمیت شناخت آن حضرت و الگوگیری از ایشان تاکید کرد.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری