Skip to Contentمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: شهروندان یزدی از سفر به استان‌های دارای کرونا خودداری کرده و از پذیرش مهمانان از این استان‌ها پرهیز کنند.

به گزارش یزدبانو، محمود نوری شادکام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به اینکه مردم همچنان نکات بهداشتی  را رعایت کنند، گفت: در استان‌های همجوار افزایش آمار ابتلا به کرونا ویروس  سیر صعودی رخ داده و پیک دوم را تجربه می‌کنند.

او از مردم خواست از سفر به این استان‌ها خودداری کرده و تا حد امکان از پذیرش مهمانان از استان‌های همجوار پرهیز کنند.

 نوری شادکام  افزود: سیر کرونا در یزد همچنان نزولی است، اما نسبت به آغاز پیک دوم این بیماری در استان‌های همجوار نگران هستیم.

معان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد  اظهار داشت: همکاران ما از یک ماه پیش بحث غربالگری را آغاز کرده و همه کسانی که مشکوک هستند را مورد پایش و تست قرار می‌دهند.

او ادامه داد: تست غربالگری سرپایی تعدادی از هموطنان در ابرکوه و میبد مثبت شده و به همراه خانواده هایشان تحت پوشش قرار گرفته و اقدامات لازم درباره آنان انجام می‌گیرد.

نوری شادکام تصریح کرد: تغییر در وضع بستری شدگان کرونا در استان یزد به وجود نیامده و برخی روز‌ها شاهد نوسانات جزئی هستیم، اما روند بیماری در استان نزولی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/ی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری