Skip to Content

فرمانداریزد:میزان سهمیه آردنانواها به کیفیت نان بستگی دارد


فرماندار یزد از بکارگیری سیاست تشویق و تنبیه در رابطه با واحدهای نانوایی خبر داد و گفت: افزایش یا کاهش سهمیه آرد نانوایی ها به کیفیت نان عرضه شده بستگی دارد.

به گزاریزدبانو به نقل ازیزد رسا، فرماندار یزد از بکارگیری سیاست تشویق و تنبیه در رابطه با واحدهای نانوایی خبر داد و گفت: افزایش یا کاهش سهمیه آرد نانوایی ها به کیفیت نان عرضه شده بستگی دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، محمود شاکری شمسی در نشست بهبود کیفیت آرد و نان یزد افزود: نان بعنوان یک کالای ضروری در سبد غذایی مردم سهم بسزایی دارد و از این رو بحث تولید و توزیع آن در دولت یازدهم نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

فرماندار یزد با تأکید بر اهمیت بهداشت و سلامت نان تولید شده اظهار داشت: رعایت دستورالعملهای بهداشتی از نکات مهمی است که نانوایان طبق قانون ملزم به رعایت آن هستند و در این جلسه مقرر گردیده تا مرکز بهداشت شهرستان نظارت ویژه ای را در خصوص رعایت موارد بهداشتی پخت نان انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه آموزش هدفمند نانوایان بر کیفیت پخت نان تأثیر گذار است خاطر نشان کرد: آموزش هدفمند و اصولی نانوایان در ارتقاء کیفیت و سلامت نان نقش اساسی دارد و از این رو نانوایان باید توجه ویژه به تولید نان مناسب داشته باشد تا رضایت مردم نیز حاصل شود.

شاکری شمسی همچنین از بکارگیری سیاست تشویق و تنبیه در رابطه با واحدهای نانوایی خبر داد

فرماندار با بیان اینکه براساس بررسی های انجام شده نان تولید شده در یزد نسبت به سایر استانها از کیفیت بهتری برخوردار است گفت: با نظارت و بازرسی دقیق تر که توسط اتحادیه ، اداره کل غله، سازمان صنعت ، معدن و تجارت انجام خواهد شد امیدواریم در آینده شاهد رفع شدن برخی از مسائل و مشکلات در زمینه پخت نان باشیم.

شاکری شمسی در پایان گفت: مردم می توانند با شماره تلفن 124 در رابطه با قیمت نان، شماره ای کشوری 1490 و استانی 7245500 در رابطه با بهداشت نانوایی ها تماس گرفته و مسائل و مشکلات را به گوش مسوولان برسانند.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری