Skip to Content

درمراسم بزرگداشت سردارشهیدالله‌دادی وشهدای مقاومت مطرح شد

سردارسلامی:مازمان ومکان انتقام رامعین می‌کنیم/سرلشکر جعفری:آزادی قدس نزدیک است؛رژیم صهیونیستی دست وپای آخرش را می‌زند


فرمانده سپاه پاسداران در مراسم بزرگداشت سردار شهید الله‌دادی، مدافع حرم و شهدای مقاومت در مورد ارزیابی خود از حرکت تروریستی اخیر رژیم صهیونیستی تنها به این پاسخ بسنده کرد که رژیم صهیونیستی دست و پای آخرش را می‌زند و کارش تمام است.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزد رسا، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه درهم آمیختن خون شهید الله دادی با جوانان حزب الله نشان می دهد که دیگر مرزها تفکیک کننده هویت مسلمانان نیستند گفت: انتقام خواهیم گرفت و صهیونیست‌ها منتظر باشند.

 

سردار سلامی:

انتقام خواهیم گرفت و منتتظر باشید/ زمان و مکان را ما معین می‌کنیم

سردار سرتیپ حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران بعدازظهر امروز سه‌شنبه در مراسم بزرگداشت سردار شهید محمدعلی الله‌دادی و شهدای مقاومت که چندی پیش به دست صهیونیست‌ها در قنیطره سوریه به شهادت رسیدند با گرامیداشت یاد و خاطره شهید الله‌دادی گفت: این شهید مرزهای جغرافیایی را با هدف تقویت مقاومت نادیده گرفت.

وی افزود: الله‌دادی دارای غیرت، تعصب، همت، شور و شعور و تراکم فشرده یک عمر جهاد در مکتب اهل بیت بود.

سلامی با یادآوری مجاهدت‌های شهید الله‌دادی پس از جنگ و نقش سازنده او در تقویت قدرت زمینی سپاه پاسداران گفت: شهید الله‌دادی فردی مؤمن، صاحب تدبیر، شکیبا و آرام در قلب حوادث و تندیسی از همه فضیلت‌ها بود؛ او آرامش، مهربانی، اخلاص، صداقت و ایمان را توأمان داشت و به آنچه لیاقت داشت رسید.

وی پیام آمیخته شدن خون شهید الله‌دادی با خون جوانان مقاومت لبنان را گذشتن انقلاب اسلامی از مرزها عنوان کرد و تصریح کرد: این اتفاق نشان داد که دیگر مرزهای جغرافیایی تفکیک‌کننده هویت مسلمانان نیست.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تأکید بر اینکه شهید الله‌دادی، شهید جهاد مغنیه و همرزمان‌شان نشان دادند که مسیر عزت مسلمین از جهاد می‌گذرد گفت: ما خلق نشده‌ایم که از یهود و نصارا فرمان ببریم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان عادت کرده بودند ده‌ها سال‌ سرمایه‌های مسلمانان را به یغما ببرند خاطرنشان کرد: امروز جهان اسلام بیدار شده است و دشمنان نمی‌توانند آرام و مطمئن در یک خیابان قدم بردارند.

سلامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز واقعیت هایی رخ داده است که ذهن ما هنوز قادر به درک آن نیست اما آمریکا و اروپا هر روز مرگ جدیدی را تجربه می‌کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه درهم آمیختن خون شهید الله دادی با جوانان حزب الله نشان می دهد که دیگر مرزها تفکیک کننده هویت مسلمانان نیستند گفت: انتقام خواهیم گرفت و صهیونیست‌ها منتظر باشند.

وی اظهار داشت: آمریکا هر زمان اراده می‌کرد یک کشور اسلامی را اشغال می‌کرد اما امروز دیگر قادر به این کار نیست چرا که دیگر تحولات سیاسی و انسانی تابع اراده‌های آنها نیست و اراده آنها به حاشیه رانده شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه اراده اصلی امروز از‌ آن انقلاب اسلامی و تفکرات ملهم از آن است گفت:‌ آمریکا نتوانست از شکست رژیم صهیونیستی در چهار جنگ جلوگیری کند. آنها نتوانستند در سوریه مداخله نظامی کنند در حالی که همواره تهدید خود را اعلام کرده و سپس اعمال می‌کردند.

وی از تشکیل ارتش بزرگ مردمی در لبنان و سوریه سخن گفت و آن را نشانه قدرت یافتن جهان اسلام خواند و تصریح کرد: این نشانه افول آمریکاست.

سردار سلامی در پایان تأکید کرد: ما خلق نشده‌ایم که دشمنان فرزندان ما را از بین ببرند و بعد از آن راحت بخوابند؛ ما انتقام می‌گیریم و آنها منتظر باشند اما زمان و مکان آن را ما تعیین می‌کنیم.

 


 

سرلشکر جعفری:
رژیم صهیونیستی دست و پای آخرش را می‌زند/ آزادی قدس شریف نزدیک است

فرمانده سپاه پاسداران در مورد ارزیابی خود از حرکت تروریستی اخیر رژیم صهیونیستی تنها به این پاسخ بسنده کرد که رژیم صهیونیستی دست و پای آخرش را می‌زند و کارش تمام است.
سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز(سه‌شنبه) در حاشیه مراسم گرامیداشت شهید الله‌دادی و رزمندگان حزب‌الله که در مسجد امیرالمؤمنین تهران برگزار شد، اظهار کرد: ‌به یاری خداوند آنچه حضرت امام وعده داده بود، آزادی قدس عزیز نزدیک است.

وی افزود: رژیم اشغالگر قدس دست و پای آخرش را می‌زند و خودش هم می‌داند که کارش تمام است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: خون پاک شهیدان و ترکیب زیبای شهدای قنیطره گویای همین اتفاق است که بزودی زود رخ خواهد داد.

سرلشکر جعفری در پاسخ به این پرسش که علت وحشت رژیم صهیونیستی از مستشاران ایرانی در سوریه چیست، گفت: انان سابقه طولانی از این ماجرا دارند چرا که مقاومت 8 ساله، جنگ 33 روزه و مقاومت‌های رخ داده در غزه و فلسطین را دیده‌اند.

وی تاکید کرد: همه این حرکت‌ها ادامه راهی است که برگرفته از روحیه انقلابی و ایمانی از مکتب امام راحل دارد و به نظر می‌رسد که به این دلیل وحشت کردند.

 

 

سرلشکر ایزدی:
همرزمان شهید الله‌دادی راه این شهید را تا آزادی قدس ادامه می‌دهند

معاون راهبردی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه شهید الله‌دادی اولین شهیدی است که در خطوط مقدم توسط موشک‌های رژیم صهیونیستی به شهادت رسید، گفت: قطعا همرزمان ایشان این راه را با صلابت ادامه می‌دهند تا ما شاهد آزادی قدس شریف باشیم.

سرلشکر ایزدی معاون راهبردی ستادکل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم گرامیداشت شهادت سردار شهید الله‌دادی و همرزمانش در حزب‌الله در سخنانی درباره ویژگی‌های شهید الله‌دادی گفت: سردار پرافتخار اسلام شهید الله‌دادی همیشه این دغدغه را داشت که به عنوان پاسدار انقلاب اسلامی در خط مقدم از این ارزش‌ها دفاع کند. دغدغه‌های سردار شهید مصداق این فرمایش مولای متقیان است که خداوند باب جهاد را برای ایشان گشوده بود و وی از این مسیر به نحو احسن استفاده کرد.
وی با بیان اینکه شهید الله‌دادی در دوران دفاع مقدس از رزمندگان موفق و پیشتاز لشگر پیروز 41 ثارالله بود، گفت: سردار شهید الله‌دادی پس از دوران دفاع مقدس نیز در سازندگی نهاد مقدس سپاه تلاش و مجاهدت کرد.
معاون راهبردی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین ادامه داد: شهید الله‌دادی وقتی دید که شرایط به نحوی است که می‌تواند در کرانه‌هایی دور از ارزش‌های انقلاب اسلامی، پاسداری و دفاع کند، به آن سرزمین‌ها هجرت کرد و در منطقه لبنان و سوریه برای پیشبرد شعارهای امام و رهبر انقلاب مجاهدت کرد.
ایزدی در ادامه اظهار داشت: بر اساس فرمایشات رهبر انقلاب، این حرکت یک جهاد مستمر بود، بنابراین شهید الله‌دادی جزو شهدای شاخص سپاه محسوب می‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: شهید الله‌دادی اولین شهیدی است که در خطوط مقدم توسط موشک‌های رژیم صهیونیستی به شهادت رسید و قطعا همرزمان ایشان این راه را با صلابت ادامه می‌دهند تا ما شاهد آزادی قدس شریف باشیم.

منابع:فارس و تسنیم و مشرق
انتهای پیام/ص


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری