Skip to Content

معاون فرهنگی هنری ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور:

ستادهای مردمی فعال در بزرگداشت دهه فجر تجلیل می شوند


معاون فرهنگی هنری ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از تشکیل ستادهای مردمی به عنوان نخستین اولویت یاد کرد و افزود: این انقلاب متعلق به تمام مردمی است که با محوریت امام راحل (ره) در شکل گیری این انقلاب نقش ایفا کردند و اکنون نیز باید برنامه های بزرگداشت دهه فجر توسط همین مردم برگزار ش

به گزارش یزدبانو به نقل از یزد رسا، مرتضی طاهریان معاون فرهنگی هنری ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور امروز(4 بهمن) در جلسه کمیته مساجد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد گفت: چند محور مهم در اولویت های برنامه ها بزرگداشت دهه فجر در سال جاری مورد توجه قرار گرفته است .

وی از تشکیل ستادهای مردمی به عنوان نخستین اولویت یاد کرد و افزود: این انقلاب متعلق به تمام مردمی است  که با محوریت امام راحل (ره) در شکل گیری این انقلاب نقش ایفا کردند و اکنون نیز باید برنامه های بزرگداشت دهه فجر توسط همین مردم برگزار شود.

طاهریان اظهار داشت: در این راستا برنامه ریزی شده است تا از ستادهای مردمی فعال در برنامه ای بزرگداشت دهه فجر تجلیل شود.

وی با بیان اینکه شهدای بسیاری خون خود را تقدیم این انقلاب کردند گفت: دهه فجر فرصتی مناسب جهت بزرگداشت مقام شهدای انقلاب اسلامی است .

طاهریان بر لزوم توجه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب در برنامه های دهه فجر تاکید کرد و افزود: مساجد باید در برنامه های خود یاد و خاطره این شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی را زنده نگه دارند.

وی با بیان اینکه برخی از مساجد در دوران انقلاب از نقش محوری برخودار بوده اند اظهار داشت: باید این مساجد معرفی و حتی الامکان برنامه های بزرگداشت دهه فجر در این مساجد برگزار شود.

معاونت فرهنگی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت:موضوع برگزاری اقامه نماز جماعت ظهر و عصر از دیگر مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در تهران اقدامات خوبی در این راستا انجام شده است گفت: در مراکز استان ها و شهرستان ها هم باید تمهیداتی در این راستا اندیشیده شود.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری