Skip to Content

فرماندار تفت خبر داد

ساماندهی پیست اسکی سخوید تفت در مراحل پایانی +تصاویر


فرماندار شهرستان تفت در بازدید از منطقه برفگیر سخوید از طی مراحل پایانی ساماندهی این تفرجگاه زمستانی خبر داد.

به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی فرمانداری تفت، محمود زارع رشکوئیه در این بازدید که جمعی از مسئولان وی را همراهی می کردند با اشاره به موقعیت خاص اقلیمی و برخورداری از تفرجگاههای گوناگون در سطح شهرستان گفت: یکی از مهم ترین محل های تفرجگاهی زمستانی شهرستان تفت منطقه برفگیر سخوید است که همه ساله در ایام سرد سال با استقبال چشمگیر هم استانی ها مواجه می شود.

فرماندار تفت با اشاره به نزدیک شدن به فصل زمستان و پیش بینی استقبال مردم از این منطقه گفت: خوشبختانه با نگاه مثبت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و حمایت و برخورد مسئولانه ایشان با موضوع و همراهی و همکاری سازنده مجموعه معاونت عمرانی استانداری برای اولین بار موضوع ساماندهی این منطقه برفگیر در دستور کار قرار گرفت و با سرعت بالایی ساماندهی منطقه برفگیر سخوید آغاز شد که مراحل نهایی خود راطی می کند. زارع همچنین از تلاش ها و خدمات مدیران کل امور روستایی و دفتر فنی استانداری نیز در این رابطه قدردانی کرد.

وی عمده ترین اقدامات در جهت ساماندهی و اصلاح وضعیت این منطقه را کاهش شیب، فنس کشی، تعبیه پارکینک و ... برشمرد و ابراز امیدواری کرد با اقدامات انجام شده زمینه وقوع حوادث احتمالی برای بازدیدکنندگان در این منطقه کاهش یابد.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان تفت در عین حال تاکید کرد: به رغم اقدامات صورت گرفته، همچنان انتظار داریم مردم با آگاهی از خطرات احتمالی، نکات ایمنی را در زمان حضور در این منطقه در نظر بگیرند و جانب احتیاط را رعایت نمایند.

فرماندار تفت همچنین بر ایفای نقش همه دستگاهها برای اصلاح وضعیت و ساماندهی منطقه برفگیر سخوید تاکید کرد و گفت: لازم است اکیپهای امدادی هلال احمر، آمبولانس و اورژانس در روزهای شلوغ در این مناطق مستقر باشند و به بازدیدکنندگان و گردشگران عزیز در این منطقه در صورت لزوم خدمت ارائه کنند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری